Подвійні вуса чи борода

Як не дивно, але сучасні чоловіки намагаються стежити за собою анітрохи не менше за жінок. Вони регулярно роблять манікюр, педикюр та депіляцію, відвідують перукарню та відрощують модні стильні бороди. Зараз і зовсім з'явився новий тренд, що замінює звичні форми чоловічої бороди стильними подвійними вусами.

dvojні usy, dvojная boroda, usy над gubami i на podborodke, необхідна forma usov, nové trendy на usy

Чоловіки, що стежать за своєю зовнішністю, дуже ретельно вибирають для себе форму бороди – квадратна або клиноподібна, кругла або а-ля «я пірат» - варіантів у всі часи та роки було безліч. Але те, що запропонувала сучасна модна індустрія шокувало багатьох - в мережі з'явилися численні фотографії подвійної бороди. І, що найцікавіше, всі вони стали користуватися просто неймовірним успіхом.

Звичайно ж, далеко не кожен представник сильної половини людства буде готовий носити таку екстравагантну бороду щодня у повсякденному житті. Особливо дивно виглядали б чоловіки – лікарі з подвійними вусами, офісні чи банківські співробітники, вчителі. Але ось, на святковій вечірці, наприклад, на честь Хелловіну, така борода була б дуже доречною. dvojні usy, dvojная boroda, usy над gubami i на podborodke, необхідна forma usov, nové trendy на usy

Проте, кількість виставлених в мережі фотографій з незвичайними подвійними вусами постійно зростає. Це означає, що прямо пропорційно зростає кількість чоловіків готових піти на такі сміливі експерименти. Що стосується догляду, то рекомендації щодо відрощування подвійних вусів зовсім нічим не відрізняються від порад з догляду за звичною погляду, бородою.

Як відростити густі вуса чи бороду

Для того, щоб на обличчі з'явилася густа і пишна рослинність, форму якої ви вже вибиратимете зі своїх власних, особистих переваг необхідно в першу чергу ретельно стежити за харчуванням. Воно має бути повноцінним та збалансованим. І, звичайно, для забезпечення нормального зростання рослинності на обличчі вам доведеться відмовитися і від куріння, і від вживання алкоголю. dvojні usy, dvojная boroda, usy над gubami i на podborodke, необхідна forma usov, nové trendy на usy

Як доглядати за подвійними вусами

Догляд за подвійними вусами також зовсім нічим не відрізняється від догляду за звичайними. Шампуні та кондиціонери, олії, регулярна стрижка для того, щоб предмет чоловічої гордості – вуса не втрачав своєї початкової форми. dvojні usy, dvojная boroda, usy над gubami i на podborodke, необхідна forma usov, nové trendy на usy

До речі, про форму, подвійним вусам властива кожна з них. Другі вуса на підборідді можуть точно повторювати форму тих, які, як їм і належить, знаходяться над верхньою губою. А можуть і навпаки, спеціально вступати з нею в зоровий дисбаланс - тут, як вашій душі завгодно.

Отже, якщо рівень креативу у вас зашкалює, спробуйте походити день інший з вусами такої незвичайної форми, а ми чекаємо від вас коментарі з тим, як на вашу зовнішність відреагували оточуючі.