Подовжуємо нігтьові пластини

Довжина нігтьових пластин закладена в організмі генетично. Проте, завжди є шанс обійти генетичні особливості, наприклад, візуально подовжити нігтьові пластини.

Трохи про нігтьову пластину

Сам ніготь трохи довший ніж здається на перший погляд. Частково його довжину може приховувати кутикула, що занадто сильно розрослася, та візуально закриває ніготь. Також ніготь здається коротшим, ніж є насправді, якщо ви звикли занадто коротко підстригати нігті.

Шкідлива звичка гризти нігті й справді може призвести до того, що вкорочування нігтів з боку вільного краю відбуватиметься автоматично, штучно. Тут вся річ у тому, що тонкий шар шкіри до якого прикріплений ніготь при постійному "обгризанні" починає "відповзати", захищаючись від варварського поводження та травмування.

Отже, по суті питання подовження нігтьового ложа полягає в тому, щоб повернути його в здоровий комфортний стан. Впоратися з цим можна трьома способами:

  1. Регулярне виконання акуратного манікюру. Слід регулярно зчищати птеригій та відсувати кутикулу. Так шкіра біля нігтя набуде доглянутого вигляду, перестане налипати й «відповзати» до фаланги. Прискорить процес оброблення кутикули спеціальними оліями та восками. Це вбереже від появи задирок. Також кутикула при якісній обробці перестане намагатися окупувати вільний довгий ніготь. Оптично нігтьова пластина відразу виглядатиме довшою.
  2. Виконуючи манікюр самостійно, у жодному разі не обрізайте вільний край більш ніж +0,5-1 мм. Таким чином вам вдасться уникнути ризику пошкодження гіпоніхію (це та сама шкірка про яку я говорила на початку статті). Нігтьове ложе перестане відчувати постійний стрес і поступово почне розростатися.

Також не можна чистити "до втрати пульсу" простір під нігтями, використовуючи для цього зубочистки, кінчики ножиць та інші небезпечні для нігтів гострі предмети. Занадто старанна обробка може зашкодити гіпонихію й, відповідно, знову зменшить довжину натуральних нігтів. Для очищення під нігтьового простору найкраще використовувати звичайне мило та зручну щіточку.

  1. Покриття для нігтів. Нанесений за всіма правилами гель лак притискає вільний край нігтя до шкіри. Це сприяє зростанню гіпоніхію. Своєю чергою, вільний край, що відростає, привчає нігті до певної мінімальної довжини. При цьому верхня кромка подушечки пальця вже автоматично захищена від травмування.

Отак, все зовсім не складно. Щоправда, не варто розраховувати на миттєвий результат – для досягнення бажаного ефекту знадобиться час.

Використовуйте мої поради, і ви однозначно зможете візуально подовжити нігтьові пластини. Не забувайте надіслати нам у коментарі свої фотографії до та після експерименту.