Пірсинг для нігтів
Бажаєте додати трохи бунтарства у ваш образ, але не готові до кардинальних змін зовнішності? Тоді урізноманітнюйте стиль ваших нігтів! Я розповім вам про тренд, що повернув свою колишню популярність - пірсинг для нігтів.
З розвитком нігтьового мистецтва, ми бачимо, що ця сфера не має межі. Серйозно, ми бачили все: від мінімалізму до відтворення шедеврів архітектури на нігтях, а також фотодруку. Тому навіть якось не дивно, що зараз ми спостерігаємо відродження манікюрного тренду початку 2000-х – нігтьового пірсингу. У такого виду манікюру є свій «герой» - зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян, адже це саме вона виставила відео у своєму профілі Snapchat, на якому похвалилася новим дизайном нігтів, на кожному з яких красувалися кілька золотих мініатюрних колечок.
Підписники миттєво розділилися на два табори: одні були в захваті та відразу ж перехопили б'юті-ініціативу, а інші накинулися з хвилею критики, мовляв, такий манікюр підійде лише непрацюючим «білоручкам», адже багато елементарних дій стануть набагато складнішими з таким «арсеналом» на нігтях, не кажучи вже про догляд за дитиною (яких у Кім, до речі, двоє).
Хоч би що там було, мені цей тренд припав до душі, і з розумним підходом пірсинг може стати чудовою прикрасою вашого манікюру. Традиційний пірсинг нігтів - це абсолютно безболісна та безпечна процедура. Вона не має жодних побічних ефектів або запалень, які часто супроводжують пірсинг інших частин тіла. Єдине, що ви повинні враховувати при такому манікюрі – міцність ваших нігтів. Якщо вони ламкі або легко відшаровуються, то ця процедура не для вас. Процедуру пірсингу краще проводити на жорстких і пружних нігтях, тому багато майстрів радять робити процедуру на нарощених нігтях.
Однак, якщо ви вирішили прикрасити ваші натуральні нігті, особисто я раджу спочатку пройти загальнозміцнюючу терапію, збагачуючи нігті ефірними оліями, вітамінами та кальцієм. З цим чудово впорається, наприклад, гарячий манікюр, про який я розповідала вам у попередній статті. Ну і, звичайно, потрібно щоб нігті змогли досягти певної довжини, так би мовити, щоб було що проколоти :) .
Сама процедура нігтьового пірсингу дуже проста. У нігтьовій пластині просвердлюється невеликий отвір за допомогою спеціального приладу зі стрижнем. Ви можете зробити це і вдома (я знаю випадки, коли люди примудрялися робити отвори за допомогою розпеченої широкої голки), але з огляду на небезпеку забиття та поломки нігтів розумніше інвестувати в послуги кваліфікованого майстра манікюру.
Якщо у вас зроблені акрилові або гелеві нігті, то вся процедура пірсингу займе близько 10-15 хвилин. Якщо ж ви хочете зробити пірсинг на натуральних нігтях, потрібна попередня підготовка.
Ще один нюанс: робити отвір необхідно до нанесення покриття, інакше ви його просто пошкодите і манікюр доведеться переробляти.
Ви можете прикрасити хоч кожен ніготь, це залежить виключно від ваших уподобань, але, як правило, для пірсингу більшість дівчат вибирає безіменний палець або мізинець, тому що ці пальці найменш активні. Крім того, пірсинг виглядає на них набагато м'якшим. Прикраси кріпляться на кінці нігтя, таким чином, щоб вони могли рухатися всередині отвору, не пошкоджуючи ніготь.
Самі прикраси можуть бути різноманітного дизайну: традиційні кільця, подвійні, потрійні, овальні, вигнуті чи спіральні, виготовлені із золота, срібла, звичайного металу чи пластику.
Після того як ви станете володаркою нігтьового пірсингу, не забувайте про обережність - прикраса не повинна затискати ніготь, а також заважати вашій повсякденній роботі. І будьте обережні в процесі надягання улюблених панчох :)
Мій висновок: нігтьовий пірсинг – це ще один цікавий та оригінальний спосіб продемонструвати свою індивідуальність у манікюрі. Дайте волю фантазії!