Пірсинг на бровах – данина моді чи маячня

Екстраординарні модні ідеї часом здаються дивними, а часом і зовсім виглядають жахливо. Це повною мірою відноситься і до пірсингу на бровах.

І якщо один-два проколи ще виглядають оригінально, то брови, повністю заповнені металевими кульками-кільцями-ланцюжками виглядають, чесно кажучи, дещо жахливо.

https://pilochka.ua/kak-vybrat-formu-brovej/

Незвичайна модернізація брів особливо популярна серед молоді. Головне, не намагатись зробити пірсинг самостійно. Цією справою має займатися лише фахівець. Але, перед тим, як виконувати процедуру, варто визначитися з тим, як саме має виглядати нова прикраса і правильно підібрати форму брів.

Різновиди пірсингу

Прикраса на бровах здатна не тільки суттєво змінити зовнішність, а й багато розповісти про свого «господаря». Розрізняють чотири різновиди виконання:

  1. Вертикальний.
  2. Горизонтальний.
  3. Пірсинг «антиброви».
  4. Бридж.

Бувають, звичайно ж, і зовсім екстремальні варіанти, де задіяні не лише брови.

pirsing, pirsing на brovi, prokolotie brovi, antibrov', виполнення pirsinga

Зупинимося кожному з них докладніше.

Вертикальний

Дещо екстравагантний і без сумніву оригінальний прокол формується крізь усю брову. Як прикраса ідеально підходить штанга з фіксаторами на кінцях. Форма фіксаторів може бути різною - кульки, шипи, квіточки, фігурки тварин. Тут справа виключно в особистих вподобаннях. Недоліком такого варіанту проколу багато хто вважає те, що така прикраса досить часто чіпляється за одяг. Це особливо помітно відразу після проколу, коли таке хворобливе «чіпляння» перешкоджає загоєнню і регенерації тканин брови. https://pilochka.ua/kak-vybrat-formu-brovej/

Горизонтальний

У цьому випадку фахівець проколює брову в горизонтальному напрямку, слідуючи натуральній лінії росту волосків. Як прикраси найчастіше використовується все та ж штанга. Останнім часом все більшої популярності набуває мікродермал. Виконати такий прокол досить складно. Тому тут справою має займатися досвідчений фахівець. https://pilochka.ua/kak-vybrat-formu-brovej/

Антиброви

Цей вид модифікації обличчя вважається одним із найнезвичайніших. Родзинка в тому, що прокол виконується під очним яблуком по обидва боки обличчя, таким чином, виходить таке собі дзеркальне відображення брови під оком. pirsing, pirsing на brovi, prokolotie brovi, antibrov', виполнення pirsinga

Брідж

Технологія виконання цього пірсингу схожа на технологію горизонтального варіанту. Відносити бридж до брів схильні не всі косметологи. Багато хто продовжує вважати його пірсингом носа. Процедуру виконують у верхній частині носа, але на рівні очних яблук. Буває як одно-, так і двостороннє. Зустрічається, правда, набагато рідше, і вертикальний прокол бриджу. Як прикраса використовується штанга, подвійна штанга чи мікродермали. pirsing, pirsing на brovi, prokolotie brovi, antibrov', виполнення pirsinga

Як виконується

Для того, щоб зробити пірсинг, необхідно звернутися в косметичний салон. Тільки пірсер (майстер з проколювання) зможе правильно підібрати точку для майбутнього проколу, не зашкодивши вашому організму. При виконанні процедури дуже важливою є стерильність.

Залежно від вашого побажання пірсинг можуть робити «наживо» або під місцевою анестезією. Багатьом, звичайно, більше до душі другий варіант. Протерши спеціальними розчинами для дезінфекції вашу шкіру, свої руки та інструменти, майстер приступає до роботи. При якісно виконаному пірсингу ранка гоїться близько місяця.

Прикраси для пірсингу

Підібрати прикраси для пірсингу в океані асортименту ювелірних магазинів дуже просто. Тут можна підібрати будь-який варіант на власний смак. Штанги - банани або звичайні штанги, кільця, кільця із застібками виконаними у вигляді кульок - меж фантазії немає. Щодо матеріалів виготовлення, то тут, звичайно ж, найкраще використовувати золото, тефлон чи титан. вибір - справа особистих побажань та розмірів гаманця.

Так чи варто проколювати брови та настільки кардинально змінювати свою зовнішність, може, щоб виділитися з натовпу буде досить поголених смужок? Можливо, краще не ризикувати, адже, як відомо, пірсинг на бровах загрожує і досить неприємними наслідками. Але це вже тема окремої статті.