Пінний манікюр

Одним із найпопулярніших експрес-дизайнів, створити який можна і в домашніх умовах є пінний манікюр. З його допомогою можна створювати дивовижні та неймовірно красиві малюнки.

 

Що таке пінний манікюр

Назва цього варіанта манікюру говорить сама за себе. Виконують такий дизайн за допомогою звичайної мильної піни. Прекрасно підійдуть мильні бульбашки, піна для гоління, рідке мило, піна для ванни або звичайний шампунь. Все, що потрібно, це розмішати рідину в будь-якій місткості до утворення щільної піни.

Переваги пінного дизайну

Першою й однією з найголовніших переваг пінного дизайну манікюру є те, що він має однаково гарний вигляд як на коротких, так і довгих нігтях. Крім цього, цей дизайн:

  • практичний, має гарний вигляд та добре носиться;
  • його виконання не потребує використання додаткових інструментів та матеріалів;
  • на виконання манікюру йде мінімальна кількість часу.

Збовтуючи піну до утворення бульбашок, зверніть увагу на одну важливу особливість - якщо трясти місткість з бульбашками кілька секунд - утворюються великі бульбашки, якщо збовтувати місткість довше - бульбашок буде набагато більше і вони будуть дрібними. Саме розмір бульбашок багато в чому визначає те, яким саме вийде підсумковий дизайн вашого манікюру.

Як нанести бульбашки на нігті

Для початку, щоб добре набити руку для створення складніших варіантів дизайну пінного манікюру розглянемо класичний спосіб його виконання, без малюнків. В цьому випадку піна викладається безпосередньо на гель лак, покритий топом. Тобто нігті вже вкриті кольоровим лаком. Щоправда, поверхню нігтів при цьому вирівнювати не потрібно. Згодом бульбашки все одно утворюють на ній певну фактуру.

Послідовність виконання «пінного» манікюру:

  1. На гель лак наносимо топ, не висушуючи його в лампі.
  2. Поверх топу в хаотичному безладді викладаємо піну.
  3. Відправляємо нігті на полімеризацію, найкраще сушити кожен ніготь окремо, це не дасть бульбашкам розтріскатися дуже швидко.
  4. Залишки піни видаляються за допомогою звичайної серветки, рухи мають бути легкими, без натискання.
  5. Видаляємо з топу на нігтях липкий шар, для цього чудово підійде змочена в клінсері безворсова серветка.

На завершення манікюру залишається лише підрівняти виступи, що залишилися на нігтях. Для цього використовують м'який баф. Один з головних секретів пінного манікюру - це використання рідкого топу або топа середньої консистенції й нанесення тонкого, ледь помітного його шару.

Спробуйте, експериментуйте й у вас все обов'язково вийде. Ми ж чекаємо на вас фотографії пінного манікюру в домашніх умовах.