Пилочковий манікюр

Цей варіант манікюру вже найближчим часом обіцяє стати популярним трендом. І це при тому, що головними гравцями на арені манікюру вже давно та надійно зарекомендували себе апаратна та класична, обрізна та європейська техніка. Що стосується їх різноманітного комбінування, то воно здатне порадувати навіть найпримхливішого клієнта. Але ось, з'являється новий спосіб - манікюр, виконаний парою звичайних пилок для нігтів.

Історія пилкового манікюру

Ідея пилкового манікюру з'явилася свого часу у найвідомішого майстра Крістіни Фітцджеральд. Ще 10 років тому вона, в принципі, припала до душі багатьом відвідувачкам салону, проте широкому поширенню техніки заваджала висока вартість на той час самих інструментів - безпосередньо пилок для нігтів. Зараз, коли ціни на пилки стали цілком доступними, майстри почали активно освоювати цю нову техніку.

Технічна сторона процесу по суті являє собою звичайне спилювання ороговілих клітин шкіри з області кутикули й бічних валиків. Для цього використовуються спеціальні пилки з особливим абразивом, що дозволяє м'яко видаляти ороговілі частинки. Майстри використовують пилку на пластиковій основі, пилку - баф і пластикову пилку, схожу на апельсинову паличку. Для важкодоступних місць на одному з її кінчиків кріпиться абразивна насадка.

Етапи виконання процедури

У першу чергу в пилковому манікюрі виконується спилювання ороговілих ліжок шкіри з бічних валиків. Після цього майстер приступає до видалення птеригія – для цього кутикулу підіймають, а її надлишки зрізають. Після цього ніготь шліфується, шкіра полірується. Якщо виконувати пилковий манікюр регулярно, наростання шкіри проходитиме набагато повільніше і нігтики виглядатимуть доглянутими навіть після 2-3 тижнів після манікюру.

Переваги пилкового манікюру

Як і у випадку з апаратним манікюром, пилковий не передбачає зрізання шкіри тому відрізняється рівно відростаючою кутикулою. Виконання цього виду манікюру одноразовими інструментами унеможливлює інфікування під час процедури. Якщо руки майстра ще недосвідчені, і він не відчуває впевненості, виконуючи манікюр, можна заспокоїтися оскільки відпилити ніготь занадто сильно під час виконання процедури спеціальною пилкою практично нереально.

Водночас багато хто вибирає цей вид манікюру через відсутність неприємної вібрації під час процедури, відсутність перетертих ділянок шкіри та  травм. Багато клієнтів називають пилковий манікюр приємною та розслаблюючою процедурою.

Якщо майстер досвідчений у виконанні манікюру, то процедура займе всього кілька хвилин. Більш м'які відчуття під час процедури сприяють зростаючій популярності цього виду обробки нігтьових пластин і кутикули. Популярним є цей манікюр і серед чоловічої половини людства.

Якщо ваша шкіра відрізняється надмірною чутливістю і після дії пилками у вас залишається відчуття печіння або припухлість, варто замінити пилковий манікюр якимось іншим більш м'яким методом. Якщо ж неприємних реакцій немає – ласкаво просимо у світ пилкового манікюру.

Пробуйте пилковий манікюр на собі та обов'язково надсилайте у коментарі свої фотографії.