Пилки для шліфування стоп

Головним завданням педикюру завжди вважалося забезпечення гладких стоп, видалення з них загрубілої шкіри, можливих натоптишів та мозолів. Свого часу для педикюру використовувалася лише пемза. Зараз майстри мають доступ до широкого вибору інструментів для педикюру, але на першому місці за популярністю залишаються шліфувальні пилки.

шліфовані pilochki, pilochki dlja pedikjura, raznovidnosti pilochek dlja pedikjura, pedikjur

Дбати про ноги необхідно не лише влітку, а й узимку. Саме в холодну пору року ноги зазнають посиленого навантаження. Але, які ж інструменти краще вибрати для догляду за ногами? Косметологічна індустрія пропонує нам:

  • пемзу;
  • шліфувальні пилки;
  • металеві диски;
  • терки для педикюру.

Оскільки саме шліфувальні пилки зараз знаходяться на піку популярності, зупинимося на них докладніше.

Для чого служать шліфувальні пилки

шліфовані pilochki, pilochki dlja pedikjura, raznovidnosti pilochek dlja pedikjura, pedikjur

Сучасні професійні шліфувальні пилочки для ніг справляються з цілим комплексом завдань. Це дуже важливо, особливо якщо врахувати, що педикюр – це не просто естетична процедура, а лікувально-оздоровчий комплекс для підтримки здоров'я ніг та організму загалом.

Головна проблема жіночих ступнів – це зневоднення. Кров, насичуючи вологою та киснем всі внутрішні органи до ступнів найчастіше надходить вже у недостатній кількості. Тому особливу увагу потрібно приділяти зволоженню стоп. шліфовані pilochki, pilochki dlja pedikjura, raznovidnosti pilochek dlja pedikjura, pedikjur

Але одного крему буде недостатньо. Особливо, якщо його проникненню в глибинні шари шкіри перешкоджатиме ороговілий старий шар клітин епідермісу. Саме тому педикюр повинен виконуватися не тільки регулярно, а і якісно.

Якими бувають пилки для педикюру

У лінійці асортименту шліфувальних пилок для педикюру розрізняють три групи:

  • електричні;
  • механічні;
  • лазерні.

Практично всі вони оснащені довгою ергономічною ручкою, що полегшує виконання процедури.

Електричні пилки

шліфовані pilochki, pilochki dlja pedikjura, raznovidnosti pilochek dlja pedikjura, pedikjur

Працюють від батарейок, прості та зручні. Отримати гладку шкіру на ступнях можна дуже швидко. Такі пилки рекомендується використовувати на наперед зволоженій шкірі ступнів. Перед процедурою її потрібно висушити. Результати - відмінні, ороговілий шар видаляється повністю, також знімаються мозолі та натоптиші. До мінусів електричних девайсів відносять необхідність додаткового використання ванночок і пом'якшуючих косметичних засобів.

Механічні пилки

Їх можна назвати удосконаленою пемзою. Виготовляються з різних матеріалів:

  • скляні та алмазні;
  • дерев'яні;
  • керамічні.

шліфовані pilochki, pilochki dlja pedikjura, raznovidnosti pilochek dlja pedikjura, pedikjur

Перед використанням механічних пилок ступні потрібно підготувати. Ноги варто вимити та розпарити. Пилки відрізняються ступенем абразивності, грубіші використовують для видалення мозолів, а пилки з високим ступенем абразивності застосовують для полірування попередньо очищеної шкіри. Як варіант можна придбати двосторонню пилку, яка одночасно впорається з обома завданнями.

Лазерні пилки

Матеріал виготовлення – гравірований метал. Попри досить високу вартість, вони популярні, тому що відмінно справляються з поставленим завданням. Використовуються на розпарених ногах.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати шліфувальну пилочку для ніг. Ми ж чекаємо на відгуки про ваші враження в коментарях.