Пилки для педикюру

Догляд за ногами передбачає використання багатьох аксесуарів і одне з найголовніших місць займають пилки для педикюру. Вони бувають одноразовими та багаторазовими. Про види та особливості використання ми зараз і поговоримо.

pilky dlja pedikjura, vidy pilok dlja pedikjura, pedikjur pilkami, разновидності pilok dlja pedikjura

Багаторазові пилки для педикюру

Якщо в манікюрних салонах доцільніше і безпечніше використання одноразових пилок для педикюру, то в домашніх умовах жінки віддають перевагу багаторазовим аксесуарам. Такі пилки мають ряд певних переваг:

  • широкий асортимент форм, розмірів, абразиву;
  • тривалий термін служби, що забезпечує стійкість пилки до стирання;
  • вибір дизайну. pilky dlja pedikjura, vidy pilok dlja pedikjura, pedikjur pilkami, разновидності pilok dlja pedikjura

Абразив може бути нанесений на пилку для нігтів з одного або двох боків. Форму пилки можна підібрати так, щоб було максимально зручно працювати з аксесуаром.

При виборі пилки для педикюру важливо звертати увагу на жорсткість виробу. Різні аксесуари використовуються для видалення мозолів, обробки нігтьових пластин і роботи з ороговілими клітинами шкіри. Найкраще придбати відразу кілька пилок для різних цілей.

Види багаторазових пилок для педикюру

Залежно від індивідуальних особливостей організму ви можете вибрати один з наступних варіантів матеріалів пилок для педикюру:

  • скляні;
  • дерев'яні;
  • керамічні.

Скляні

pilky dlja pedikjura, vidy pilok dlja pedikjura, pedikjur pilkami, разновидності pilok dlja pedikjura

Недорогі й дуже зручні в роботі. Відрізняються абразивністю, величиною та обсягом. Аксесуар може призначатися для обробки краю нігтя або самої нігтьової пластини. Об'єм аксесуара забезпечує його високу міцність.

Скляні пилки практично не можуть травмувати нігті. Вони застосовуються і на нарощених, і на натуральних нігтях. Використовуються для шліфування.

Дерев'яні

Це найделікатніші пилки для нігтів. Вони гарантують м'яку та комфортну обробку. Тому часто використовуються на чутливих, травмованих чи уражених грибковими захворюваннями нігтях. Підходять для обробки нігтів по краю та шліфування.

pilky dlja pedikjura, vidy pilok dlja pedikjura, pedikjur pilkami, разновидності pilok dlja pedikjura

Керамічні

За абразивності розрізняють кілька видів керамічних пилок. М'які використовуються для шліфування та видалення кутикули. Також підходять для чутливих та запалених нігтів.

Отже, розібравшись із різновидами, вам залишилося придбати найбільш підходящу пилку і зробити гарний педикюр. Успіхів!