Підвищене обволосіння – ознака найвищого інтелекту?

Голити тіло жінки почали вже давно. Та чого приховувати - голять тіло і практично всі сучасні чоловіки. А чи замислювалися ви колись про те, що підвищений ріст волосся на тілі може бути ознакою високого інтелекту? Звичайно, тут не йтиметься про гірсутизм, ця наша стаття не про нього.

сильне обуволення, ум і кольічество volos, intellekt і rastitel'nost на tele

Саме таких висновків дійшла група вчених під керівництвом дослідника з Америки Айкаракуді Еліаса. Команді медиків вдалося довести, що чоловіки, що відрізняються з натовпу рясним і густим волоссям на тілі та обличчі мають набагато вищий інтелект ніж чоловіки з убогою рослинністю.

сильне обуволення, ум і кольічество volos, intellekt і rastitel'nost на tele

Ця інформація не голослівна. Вона була отримана внаслідок огляду кількох сотень добровольців – студентів медичного факультету. Частка чоловіків із підвищеною рослинністю була практично 45 відсотків. Багато студентів із «розкішною» рослинністю було виявлено на математичних та інженерних факультетах. При цьому, зауважте, що, наприклад, серед різноробочих людей з підвищеним оволосінням обличчя та різних ділянок тіла дуже мало. сильне обуволення, ум і кольічество volos, intellekt і rastitel'nost на tele

Також велика кількість чоловіків, у яких на тілі красується рясна рослинність, відзначається і в неформальному об'єднанні. У ньому числяться молоді люди з високим (понад 98 відсотків) коефіцієнтів IQ. Серед 117 членів клубу найрозумніші з членів клубу могли похвалитися рослинністю не тільки на обличчі, руках і ногах, а також і на спині. сильне обуволення, ум і кольічество volos, intellekt і rastitel'nost на tele

Ось такі незвичайні дані надали нам американські вчені. Так що соромляться багатого волосяного покриву на шкірі зовсім не варто. Тим більше, що останнім часом в моду входить тренд залишати все природним і не позбавлятися зайвого волосся.

А як ви ставитеся до досліджень такого роду? Чи довіряєте їм, чи вважаєте, що не може бути жодного зв'язку між ростом волосся та рівнем інтелекту? Поділіться своїми міркуваннями у коментарях.