Підкручуємо вії без щипчиків

Бувають випадки, коли керлера під рукою немає, а бажання надати віям красивий вигнутий вигляд нікуди не діти. Зараз я поділюся з Вами деякими секретами б'юті-індустрії, які допоможуть розв'язати питання навіть у тому випадку, коли під рукою немає цього чарівного маленького помічника.

shhipchiki dlja resnic, kerler, заvivka resnic, resnicy izognutye, krasivye resnicy Керлер та його використання

За допомогою керлера красивого виразного погляду, що вражає спокусливим вигином вій можна досягти всього за кілька секунд. Щоправда, лешмейкери не рекомендують використовувати його занадто часто. Інакше стає досить високим ризик пошкодження вій назавжди. Так що, крім того, що наші поради допоможуть Вам зробити вії красивими, це ще гарантує їм здоров'я. Усі запропоновані нами способи абсолютно безпечні.

shhipchiki dlja resnic, kerler, заvivka resnic, resnicy izognutye, krasivye resnicy Підкручуємо тушшю - звичайна туш для вій безумовно, знайдеться в косметичці кожної жінки. Для того, щоб отримати гарний вигин досить лише затримати щіточку секунд на 15 біля коренів вій, як би, трошки піднімаючи їх догори. Після цього фарбуйте їх до кінчиків. Процедуру повторіть кілька разів, таким чином Ваші вії надійно зафіксуються в потрібному Вам положенні.

Користуємося ложкою – це дивно, але неймовірного ефекту Ви зможете досягти за допомогою звичайної ложки, що є у кожному будинку. Її потрібно покласти в трохи підігріту, але в жодному разі не гарячу воду і почекати, щоб вона трішки нагрілася. Після цього варто притиснути її вигнутою стороною до основ вій і притримайте 10-15 секунд. Готово! shhipchiki dlja resnic, kerler, заvivka resnic, resnicy izognutye, krasivye resnicy

Створюємо спокусливий ефект руками - метод діє не так ефективно, проте допоможе Вам красиво підігнути вії. І при цьому, крім рук, Вам нічого не знадобиться. І переваги у нього свої безперечно є. Віям він точно нашкодити не зможе. Щоб вигнути вії перед проведенням процедури подихайте на руки або потримайте їх кілька хвилин під теплою водою. Теплими руками надайте віям форму і притримайте трохи для того, щоб туш встигла зафіксуватися. Ефект не зможе триматися довго, але на кілька годин підійде на ура. shhipchiki dlja resnic, kerler, заvivka resnic, resnicy izognutye, krasivye resnicy

Допоможе гаряча щітка - можна використовувати звичайну зубну щітку або щітку, що йде в комплекті з олівцем для брів. Щітку, як і ложку на кілька хвилин опускають у теплу воду. Потім швидко підсушіть щітку за допомогою паперового рушника. Після цього проводьте по віях щіточкою так, ніби Ви фарбуєте їх звичайною тушшю.

Фен – цей спосіб не можна назвати щадним, але діє він чудово. Перед виконанням процедури підстрахуйте повіки за допомогою захисного крему. Після цього ретельно профарбуйте вії тушшю та дочекайтеся її висихання. Потім прикладіть палець до коріння вій і потримайте трішки. Після цього фен, що працює на мінімальній потужності, направляють на вії та закріплюють отриманий результат. shhipchiki dlja resnic, kerler, заvivka resnic, resnicy izognutye, krasivye resnicy

Сік алое - алое росте на багатьох підвіконнях, але далеко не всім господиням відомий його відмінний закріплюючий ефект. Правда, перш ніж експериментувати перевірте чи немає у Вас алергії на цю рослину. Для цього пару крапель соку нанесіть на внутрішню поверхню ліктя, якщо подразнення не буде - сміливо змочуйте соком вії, а пальцями надайте їм вигнуту форму. Ефект анітрохи не гірший від використання щипців Вам гарантований.

Отже, милі дівчатка, дівчата та жінки – з кожної життєвої ситуації є вихід. І, якщо під рукою не виявилося щипців для завивки вій, не варто зневірятися. Спробуйте один із запропонованих нами способів і обов'язково розкажіть, що у Вас вийшло.