Підготовка до шугарингу

Шугаринг стає все більш популярним, але не всі знають, що для того, щоб процедура була безболісною перед нею необхідна спеціальна підготовка. Поговоримо про те, як її виконати правильно.

podgotovka k shugaringu, shugaring, jetapy podgotovki, gotovimsja k shugaringu

Якщо ви постійно користувалися бритвою, перед шугарингом необхідно виконати підготовку, що включає кілька етапів. Вони однаково підходять і чоловікам, і жінкам.

  1. Дотримуйте необхідну довжину волосся, якщо воно буде занадто коротке необхідно дозволити йому відрости. У зоні пахв це має бути близько 4 мм, зона бікіні – 6 мм, ноги – 5 мм, живіт та сідниці – 4 мм.
  2. Зрізу ж після менструального циклу процедура буде менш болісною. Почніть «відрощування волосся» за тиждень до нього і після закінчення можете сміливо вирушати на шугаринг. етапи шугарінгу
  3. Вибирайте час сеансу – невдалими будуть дні стресу, переїзду чи надмірної втоми.
  4. Не користуйтеся безпосередньо перед процедурою кремами, оліями чи дезодорантами. Після них цукрова паста гірше зчіплюватиметься зі шкірою і процедура не принесе бажаного результату.
  5. Не надягайте вузькі джинси, одяг із синтетики та штучної шкіри, не підійду і капронові колготки. Підійде бавовна, одяг вільного крою. готуємо тіло до шугарінгу
  6. Не пийте «для хоробрості» алкоголь, він посилить неприємні відчуття, замість того, щоб зняти їх як вам і хотілося б.
  7. Не приймайте знеболювальні, вони діють поверхнево та не допоможуть знизити больові відчуття.

podgotovka k shugaringu, shugaring, jetapy podgotovki, gotovimsja k shugaringu

Ну і, звичайно ж, окремо варто уважно поставитися до вибору майстра. Досвідчений фахівець однозначно зробить процедуру якісніше, а ви почуватиметеся більш комфортно. Кваліфікований майстер може надати вам додаткові рекомендації як до, так і після проведення процедури.

Дотримуйтесь всіх рекомендацій, і ви зробите процедуру максимально комфортною для себе і звернетеся до майстра ще не раз. Ви вже були на шугарингу? Розкажіть про свої враження у коментарях.