Перука для брів

Мікроблейдинг, нарощування брів, брови-пір'я... ці тенденції лише підтверджують те, що брови – головний аксесуар цього року. Але мені ще є чим вас здивувати! Знайомтесь: перуки для брів .

Але не поспішайте сміятися) Що ж це таке? Це дійсно виглядає саме так, як і звучить – перука, яка кріпиться на ваші власні брови.

parik dlya brovey, nakladnie brovi

Спочатку, такі перуки були створені для допомоги людям, які страждають на хронічну алопецію, а також онкохворим, що втратили волосся в результаті хімієтерапії. Такі накладні брови допомагали їм почуватися впевненіше у суспільстві.

parik dlya brovey, nakladnie brovi

Але справжній ажіотаж навколо цього продукту розпочався після публікації відео, яке було опубліковано в Instagram Нью-Йоркським візажистом Hung Vanngo.

нанесення parika для brovey

Відео, яке має більш ніж 100 000 переглядів та 500 коментарів, показує, як кріпиться перука для брів і як відразу змінюється обличчя.

parik dlya brovey, nakladnie brovi

Спочатку, це явище здається трохи дивним, але, по суті, використання перуки для брів нічим не відрізняється від застосування накладних вій або волосся.

Види перук

Зараз існує три різні види перук для брів у чотирьох відтінках волосся кожен (всього 12 можливих варіантів). Окремі людські волоски вводять у прозору полімерну основу, що нагадує шкіру. Ця основа є сумішшю поліуретану і силікону (дуже схожа на тонкий шар гуми).

vidy parikov dlya brovey, nakladnie brovi

Найчастіше основа злегка помітна через волоски, але ви можете легко підкоригувати ці ділянки за допомогою олівця. Ці перуки настільки реалістичні на дотик, що складно боротися зі спокусою почухати їх, як ми звикли робити з натуральними бровами.

nakladnie brovi, parik dlya brovey

Процес нанесення:

З приклеюванням цієї мініперуки ви можете легко впоратися вдома самотужки. Для цього вам знадобиться клей і двостороння губка, така як, наприклад, для миття посуду. Сподіваюся, не потрібно вам уточнювати, що вона повинна бути новою і не використаною :) Для початку, жорсткою стороною губки помасажуйте зону брів, щоб видалити мертву шкіру та жир з поверхні. Як і при застосуванні накладних вій, нанесіть клей безпосередньо на внутрішню частину перуки. Залиште клей підсохнути на кілька хвилин.

parik dlya brovey, nakladnie brovi

Під час схоплювання клею використовуйте олівець, щоб відзначити бажаний початок брів. Це допоможе вам надалі рівно прикріпити перуку, і не потрібно буде коригувати процес вже після того, як ви приліпите брови.

parik dlya brovey, nakladnie brovi

Після того, як клей трохи підсохне, прикріпіть перуку на ваші природні брови. За допомогою м'якої частини губки, легкими рухами (щоб брови не з'їхали убік) як би «промокніть» перуку, щоб забезпечити краще зчеплення з природними волосками та видалити будь-які бульбашки. Весь процес займає близько 15 хвилин. "Коли ці брови відваляться?" - це напевно найпопулярніше питання, яке задають дівчата, знайомлячись з даним продуктом.

Виробники запевняють, що ходити з перукою можна навіть кілька днів, поки самі не відчуєте дискомфорт і бажання трохи «провітрити» шкіру під перукою. Причому вмиватися і робити звичні процедури, що очищають лице можна у звичайному режимі, всього лише уникаючи засобів на масляній основі.

parik dlya brovey, nakladnie brovi

Зняття:

Використовуйте ватну паличку, змочену у засобі для зняття макіяжу на олійній основі, та почніть повільно знімати перуку від внутрішнього кута до зовнішніх кінців. Переконайтеся, що ви знімаєте перуку в напрямку росту волосся, інакше ви просто епілюєте свої натуральні брови. Після того як штучні брови зняті, ви можете легко стерти надлишки клею, помасажувавши шкіру кінчиками пальців. Потім брови можна нанести повторно. Одну й ту ж пару перук для брів можна використати до шести місяців.

Моя думка щодо даного продукту неоднозначна: з одного боку я воліла б виправити недоліки брів макіяжем, а не клеїти перуку. Однак для дівчат, які з тих чи інших причин не мають брів, це чудова альтернатива. Перуки виглядають природно та легкі в обслуговуванні. Також це може стати гарним способом урізноманітнити свій зовнішній вигляд для вечірнього виходу у світ, не вдаючись до кардинальних змін зовнішності.