Перша депіляція

Рано чи пізно у кожної дівчинки настає час першої депіляції. Практично кожна дівчина мріє скоріше подорослішати та почати виконувати вже «дорослі» процедури. Розберімось, як відбувається перша депіляція, коли і як її потрібно робити.

pervaja depiljacija, pravila pervoj depiljacii, horoshaja depiljacija, bezboleznennaja depiljacija Адже не секрет, що до такого відповідального питання потрібно підходити з максимальною серйозністю. Інакше можливі неприємні наслідки, які можуть залишитися на все життя.

У багатьох дівчаток та їхніх мам перед проведенням першої депіляції виникає безліч запитань. Я намагатимусь відповісти на них, керуючись рекомендаціями професіоналів.

Чи болісна перша депіляція? Не обманюватиму – так. Будь-яка депіляція болюча сама собою навіть для дорослих жінок. Але досвідчені фахівці можуть звести всі неприємні ефекти до мінімуму за допомогою певних попередніх маніпуляцій. pervaja depiljacija, pravila pervoj depiljacii, horoshaja depiljacija, bezboleznennaja depiljacija

Тривалість ефекту? Однозначно відповісти на питання – скільки часу протримається ефект від депіляції в дівчинки – підлітка нереально. Щоб точно відповісти на це питання необхідно звернути увагу на те, який саме вид депіляції був обраний. Також відіграють роль індивідуальні особливості організму. Наприклад, після цукрової або воскової епіляції волоски не відростатимуть ще близько місяця. Лазерна епіляція взагалі може допомогти позбутися волосся назавжди, правда для цього доведеться пройти курс, що складається з п'яти - шести сеансів. наслідки депіляції

Чи темніють волоски, що відростають, після депіляції? Волоски після депіляції можуть потемніти тільки у випадку, якщо дівчинка користуватиметься станком для гоління. Якщо ж виконувати воскову або цукрову депіляцію, або видаляти волосся за допомогою електричного епілятора - волоски, навпаки, стануть і світлішими, і тоншими.

Чи існує ризик вростання волосся? На жаль, ризик того, що на тілі після першої депіляції з'являться волоски, що вросли, звичайно ж, існує. Втім, це так само відноситься і до другої, і до всіх наступних процедур. Для того, щоб звести цей ризик до мінімуму, рекомендується обробити шкіру через кілька днів після епіляції скрабом або мочалкою для масажу. Відмінний результат покаже відвідування СПА салону. Кожна з цих процедур сприяє видаленню зі шкіри відмерлих, ороговілих клітин, а саме вони не дають волоскам проростати назовні та можуть викликати вростання. А вам відомо чому і коли жінки взагалі почали робити депіляцію? pervaja depiljacija, pravila pervoj depiljacii, horoshaja depiljacija, bezboleznennaja depiljacija

Чи можливе після процедури подразнення? На жаль так. Не можна однозначно сказати, що після будь-якого виду депіляції у дівчинки у підлітковому віці подразнення не з'явиться на всі 100%. Але порадувати може вже те, що після якісно виконаної процедури воно зникає вже за кілька годин. Щоб прискорити реабілітаційний період можна нанести на шкіру спеціальні відновлюючі лосьйони та креми, що містять поживні елементи. Як варіант можна намагатися робити депіляцію народними способами. pervaja depiljacija, pravila pervoj depiljacii, horoshaja depiljacija, bezboleznennaja depiljacija

Який час обрати для першої депіляції? Враховуючи те, що дівчинка ще не зовсім готова до першої епіляції та навіть трошки боїться її, процедуру краще виконувати ближче до вечора. Пояснюється така рекомендація дуже просто - саме в цей період доби організм найменш схильний до сприйняття й біль відчуватиметься менше. Тобто знижений больовий поріг і, відповідно, перенести процедуру буде набагато простіше. Також сприятливим періодом вважаються перші дні після закінчення критичних днів.

А як на Вашу думку? Чи можна дозволяти робити депіляцію своїй дочці-підлітку? Чи варто почекати дорослішання? Поділіться з нами своїми міркуваннями.