Перманентний татуаж брів, види

Вибираючи для себе перманентний макіяж брів, необхідно пам'ятати, що ця процедура може виконуватися різними техніками. Поговоримо про найпопулярніші з них.

permanentny makijazh, mikroblejdink, voloskovaja tehnika, púdrový permanentny makijazh

Техніки перманентного макіяжу

Найбільш популярними варіантами перманентної техніки макіяжу заслужено вважаються:

  • воскова техніка;
  • мікроблейдінг;
  • пудрове розтушовування.

Зупинимося докладніше на кожній з цих технологій.

Воскова техніка

permanentny makijazh, mikroblejdink, voloskovaja tehnika, púdrový permanentny makijazh

Нанесення фарбуючого складу на шкіру виконується за допомогою тоненької маленької голки. Таким чином, штрихи якісно імітують потрібну товщину намальованих волосків. Існує два різновиди цієї техніки:

  • європейський варіант - набиваються однакові за довжиною волоски, всі вони малюються у напрямку зростання;
  • східний варіант – виконується перехрещення волосків, що відрізняються за довжиною та кольором, вважається, що цей тип виглядає більш натурально.

У східному варіанті передбачається найбільша проти інших методів глибина проколу. Внаслідок цього ранки гояться довше, а протягом загоєння з них може виділятися сукровиця.

Найчастіше жінки вважають за краще вибирати синтетичні варіанти барвників, оскільки саме вони найдовше можуть протриматися на бровах. Але ніхто не виключає і рослинних натуральних складів, які самі по собі безпечніші для організму. У середньому волоскова методика буде триматися протягом п'яти років. permanentny makijazh, mikroblejdink, voloskovaja tehnika, púdrový permanentny makijazh

Мікроблейдинг

У порівнянні з волосковою методикою мікроблейдинг належить до більш м'яких методик, фарба вноситься на меншу глибину і не так травмує шкіру. Відповідно, загоєння буде проходити швидше, а больові відчуття не настільки сильно виражені. Також промальовування волосків виконується у різній товщині. Більшість майстрів користуються фарбами різних відтінків. Це вже саме собою гарантує натуральніший результат.

Це м'який спосіб перманентного фарбування, тому що фарба проникає на меншу глибину. Так що больові відчуття від уколів слабші, і ранки гояться швидше. При ньому волоски, яких бракує, промальовуються тонше, у них різна товщина. Майстер намагається досягти природного вигину брів і використовує різні тони одного кольору для більшої імітації натуральності. Корекцію таким бровам  потрібно буде робити уже за півтора-два місяці. permanentny makijazh, mikroblejdink, voloskovaja tehnika, púdrový permanentny makijazh

Пудрова розтушовка

Пудрова розтушовка відтворює ефект фарбованих брів, водночас це результат, що додає бровам густоти та пишності. Вищипувати або збривати волоски за цією методикою не варто. Загоєння проходить дуже швидко – лише кілька днів. Дрібні краплі розтушовки проникають безпосередньо під поверхню шкіри. Процедура безболісна. Розтушовка виконується багатошарово і саме від кількості шарів залежить тривалість збереження результату, і насиченість кольору. Під час однієї процедури можна зробити відразу два напилення. Для того, щоб результат зберігся довго, потрібно наносити як мінімум п'ять шарів.

А якому виду перманентного фарбування брів віддаєте перевагу ви? Розкажіть нам у коментарях.