Перманентний макіяж очей

Усім без винятку жінкам, які ретельно стежать за своєю зовнішністю відомо, скільки часу на день доводиться проводити перед дзеркалом лише для того, щоб підвести гарні та акуратні стрілочки.

перманентні стрілки Позбавити цих щоденних мук може перманентний макіяж очей – відмінна альтернатива олівцям та підводкам. При цьому вам не потрібно буде підправляти «очі» кілька разів на день, контролювати, чи не розмазався макіяж і, чи не потьмянів він. Саме для тих жінок, які не хочуть витрачати ні свій час, ні свої нерви й придумали невгамовні генії косметології перманентний макіяж очей або, кажучи простіше – татуаж повік.

Всього півтори години, проведені в косметологічному салоні, повністю позбавлять Вас необхідності щодня витрачати час на красиві, рівні та яскраві стрілки. Крім цього, перманентний татуаж допоможе при необхідності приховати косметичні дефекти повік та виконати візуальну корекцію їх форми.

З теоретичної точки зору виконання татуажу повік нічим не відрізняється від методики нанесення традиційних татуювань на будь-яку іншу частину тіла. Його навіть виконують традиційною стандартною машинкою для нанесення пігменту чи перманенту. permanntny makijazh glaz, tatuazh resnic, tatuazh věк, permanentny tatuazh, красиві strelki

У більшості випадків жінки вибирають пігмент чорного кольору, щоправда, політ фантазії у виборі відтінків ніхто не обмежує і найсміливіші та найкреативніші леді можуть дозволити собі промальовування коричневих, блакитних, синіх і навіть яскраво-рожевих стрілок. Їхня довжина і товщина підбирається в індивідуальному порядку. За бажання можна зробити розтушовку або між війковий татуаж як на верхніх, так і нижніх повіках.

Для того, щоб підібрати ідеальну форму стрілочки необхідно брати до уваги й форму очей, і їхню посадку. Фахівці кажуть, що навіть колір та довжина вій мають значення у визначенні гарної форми перманентних стрілок.

Кому доступна процедура

Зробити гарний перманентний макіяж очей може будь-яка дівчина та жінка, починаючи з 18-річного віку. До речі, доступна процедура і для 16 річних модниць, щоправда, для цього їм знадобиться дозвіл батьків. Варто зазначити, що вікові обмеження мають суто етичний характер. За фізіологічними показниками обмежень для нанесення перманентного макіяжу очей просто немає. Так що ефектні стрілки можуть дозволити собі всі, кому вони подобаються. permanntny makijazh glaz, tatuazh resnic, tatuazh věк, permanentny tatuazh, красиві strelki

Безперечним плюсом виконання процедури є тривалий візуальний ефект після її виконання. Стрілки буде видно щонайменше півтора роки, а деяким красуням пощастить милуватися ними й протягом десятиліття. Ось чому так важливо відповідально поставитися до вибору форми та кольору стрілок. permanntny makijazh glaz, tatuazh resnic, tatuazh věк, permanentny tatuazh, красиві strelki

Що стосується очевидних переваг перманентного татуажу, то до них належать:

  1. Гарний візуальний ефект – яскраве обрамлення очей роблять погляд виразнішим, а вії набагато густішими й темнішими.
  2. Нанесення стрілок виконує м'яку корекцію форми очей. Круглі очі можна подовжити, близько посаджені візуально віддалити, розкосі збільшити.
  3. Під перманентом можна приховати мімічні та вікові зморшки, маленькі рубці та шрами.
  4. Значна економія часу, витраченого на нанесення макіяжу.
  5. Відсутність занепокоєння з приводу того, чи не потекли стрілки, чи Ви їх не розтерли, випадково витерши на вулиці очі або потрапивши під зливу. permanntny makijazh glaz, tatuazh resnic, tatuazh věк, permanentny tatuazh, красиві strelki

Після нанесення перманентного макіяжу очей Ви можете купатися в морі та басейні та хоч щодня ходити на пінні вечірки. При цьому є й суттєва економія. Поки тримається татуаж можна забути про придбання олівців, лайнерів та підводок, засобів для зняття макіяжу та інших «супутників» звичайних стрілок.