Перекладна фольга

За допомогою фольги для манікюру можна створити стильний та красивий дизайн нігтів. Полегшує це завдання використання перекладної фольги. Для того, щоб створити дизайнерський манікюр, вам знадобиться зовсім небагато часу та зусиль.

fol'ga dlja manikjura, perevodnaja fol'ga, fol'ga na nogtjah, design manikjura s fol'goj

Як перенести фольгу на нігті.

Після виконання апаратного чи класичного манікюру нігтям надають бажаної форми. Після цього нігтьові пластини покривають топом або лаком для нігтів за стандартною технологією:

  • підготовка нігтів;
  • нанесення основи;
  • покриття кольоровим лаком;
  • топ.

Якщо ви приступили до виконання стійкого манікюру, не забувайте полімеризувати кожен із вищезгаданих шарів у спеціальній лампі. Після цього можна приступати до виконання процедури перенесення фольги на нігті.

fol'ga dlja manikjura, perevodnaja fol'ga, fol'ga na nogtjah, design manikjura s fol'goj

Не варто намагатися переносити фольгу прямо на липкий шар топа. Такий результат, швидше за все, не порадує вас. Але, якщо ви все ж таки вирішите використовувати саме такий спосіб, то застосовуйте в роботі особливий клей для того, щоб надійно зафіксувати металізований шар покриття. Так ви зможете забезпечити якісніше перенесення матеріалу на нігті. fol'ga dlja manikjura, perevodnaja fol'ga, fol'ga na nogtjah, design manikjura s fol'goj

Після того як клей буде нанесений на нігтьову пластину, перенесіть на неї фольгу. Рухи мають бути швидкими, відривними. Таким чином, металізована фольга зможе повністю залишитись на нігтях. На завершення покрийте нігті топом і таким чином закріпіть фольгу.

Дизайнерські рішення манікюру з перекладною фольгою

Для того, щоб фольга віддрукувалася на нігтях можна створювати особливі та неповторні малюнки – абстракції, візерунки щоразу виходитимуть ексклюзивними та неповторними. Особливо гарно на нігтях виглядають частинки фольги різних кольорів.

fol'ga dlja manikjura, perevodnaja fol'ga, fol'ga na nogtjah, design manikjura s fol'goj

Що стосується самого дизайну, то він може бути найрізноманітнішим. Якщо ви виявите креативність, то зможете навіть вирізати з фольги фігурки - кружечки або смужки, геометричні фігури, втім, все, чого душа забажає. Саме універсальність використання та можливість без проблем створювати стильні дизайни сприяє тому, що популярність використання перекладної фольги з часом не зменшується.

Якщо ви вже пробували для себе варіанти такого дизайну, обов'язково поділіться з нами коментарями та фотографіями з отриманими креативними варіантами дизайну.