Педикюр та здоров'я

Вже канула в минуле тенденція звертатися до майстра педикюру лише влітку, обираючи які босоніжки сьогодні одягати. Нові тенденції у технології виконання догляду за ногами у поєднанні з очевидною залежністю стану здоров'я від якості педикюру сприяють зростанню популярності цієї процедури.

pedikjur, apparatny pedikjur, класичний pedikjur, комбінований pedikjur, kislotny pedikjur, razdel'ny pedikjur Зараз все більше чоловіків і жінок розуміють, що педикюр це не тільки доглянуті та красиві ноги, але й здоров'я. Дедалі більше людей розуміють, що навіть найдрібніша тріщина чи натоптиш можуть назавжди змінити ходу, і позначиться на стані та функціонуванні внутрішніх органів.

Саме ці фактори й призвели до того, що навіть майстри педикюру тепер ставляться до цієї процедури не як косметичної, а як виключно медичної. Клієнти водночас зрозуміли важливість виконання домашнього педикюру та почали регулярно його виконувати.

Нині вже мало хто соромиться йти до майстра педикюру, сприймаючи його як фахівця, здатного розв'язати проблему. Однією з основних особливостей педикюру є його регулярність. Виконувати процедуру слід не тільки в період панування відкритого взуття, а й узимку, коли ніжки гріються в теплих шкарпетках.

pedikjur, apparatny pedikjur, класичний pedikjur, комбінований pedikjur, kislotny pedikjur, razdel'ny pedikjur На відміну від минулих років, сучасний педикюр забирає зовсім небагато часу. Часи, коли існувала необхідність у тривалому відмочуванні ніг, теж уже давно минули. Сучасні технологічні можливості дозволяють виконувати процедуру дуже якісно та водночас швидко. Підбирається технологія суто індивідуально. Насамперед майстер враховує проблему клієнта, як варіант можна вибирати між класичним, кислотним, апаратним та комбінованим варіантами.

Класичний

Цей варіант і надалі передбачає попереднє замочування ніг у ванночці. Тільки для швидшого ефекту в теплу воду додають особливі солі та розм'якшувачі. Це дозволяє скоротити процедуру до 5 хвилин. Після цього виконують класичну обробку за допомогою ножиць, а стопа обробляється пилками. pedikjur, apparatny pedikjur, класичний pedikjur, комбінований pedikjur, kislotny pedikjur, razdel'ny pedikjur

Кислотний

Для виконання цього виду педикюру локально використовуються фруктові кислоти. Вони розм'якшують шкіру у потрібних місцях. В основі методу лежить здатність кислоти проникати в глибокі шари шкіри та відлущувати відмерлий ороговілий шар.

Водночас фруктова кислота виступає як антиоксидант і тому її використання не має протипоказань. Такий педикюр можна робити вагітним і жінкам, що годують, дітям. Єдиними випадками, коли робити його не можна, є наявність на ногах грибкових уражень або ранок. pedikjur, apparatny pedikjur, класичний pedikjur, комбінований pedikjur, kislotny pedikjur, razdel'ny pedikjur

Комбінований

Як і видно з назви, цей варіант виконання манікюру передбачає поєднання стандартного методу обробки пальців і апаратної обробки стопи. Особливо підходить людям, на ногах у яких утворилися тріщини чи натоптиші.

Апаратний

Обробка виконується винятково апаратом. Така процедура цілком заслужено відноситься до найбезпечніших. pedikjur, apparatny pedikjur, класичний pedikjur, комбінований pedikjur, kislotny pedikjur, razdel'ny pedikjur Він незамінний для людей із врослими або деформованими нігтями, натоптишами або тріщинами. Особливо рекомендується людям, які страждають на цукровий діабет.

Деякі майстри зараз пропонують клієнтам окремі процедури обробки пальців та стоп. У багатьох випадках така процедура заощаджує і час, і гроші. Доглядайте свої ноги регулярно, а найголовніше - правильно. А якщо у Вас є власні секрети ідеального педикюру – розкажіть нам у коментарях.