Педикюр – нові правила

Жінки, які ретельно стежать за красою та здоров'ям своїх ніг, стежать і за новинами у світі педикюру. Поговоримо про нові тенденції – чи потрібне шліфування? Спилювати нігті чи ні? Яке вибирати покриття? Поговоримо про це.

Головний тренд – здоров'я

Цього літа нейтральний нюд змінять яскраві барвисті дизайни педикюру. Але це не головний тренд сезону. Головне – особлива увага до здоров'я ніг. Багато солідних манікюрних салонів внесли до переліку своїх послуг графу «медичний педикюр».

Це дуже важливо, звичайна шліфувальна пилка та ароматизована ванна далеко не завжди здатні повернути п'ятам і нігтям здоров'я. Тут зможе допомогти лише подолог. У медичному педикюрі, відповідно, передбачена діагностика і, за необхідності – лікування шкіри на ногах, нігтів та стоп загалом.

Виконуючи медичний педикюр, перш ніж запропонувати вам палітру кольорів гель лаків, майстер огляне ваші ноги та оцінить їхній стан. При необхідності допоможе вам позбавитися мозолів і натоптишів, мікротріщин, скоригує нігті, які вросли. При необхідності надішле вас на додаткову консультацію до фахівців медичного центру.

Якщо ж всі проблеми вирішені, або їх просто не було, можна буде переходити до безпосереднього виконання педикюру - кислотний, обрізний, смарт педикюр або апаратний - вибирати вам.

Довжина, стиль та форма

Забудьте про старий стереотип, що говорить, що колір покриття на руках і ногах повинен збігатися. Нормальним буде навіть поєднання пастельного френча на руках та неону на ногах – круто та стильно.

Щодо довжини мода кидається з крайності у крайність. США рекламують максимально довгі нігті – гетто, нарощування та стрази. Модні витягнуті нігті на ногах. У Європі моди позиціонують на класичні короткі нігті на ногах. До речі, під час медичного педикюру довжину вам обов'язково заберуть. Форма – м'який квадрат – стильно та здорово.

Дизайнерські рішення

І, знову-таки – з крайнощів у крайність. З одного боку – яскраві стрази, наклейки та креативні малюнки. Як варіант – пірсинг на нігтях. З іншого боку – у моді залишається і класика – нюд, френч та ніжна пастель.

Модними вважаються досить багато різноманітних відтінків рожевого, червоного, смарагдового, оливкового, блакитного, помаранчевого та навіть чорного кольорів.

Отже, тепер ви знаєте, що на першому місці має бути здоров'я. Але і про красу забувати не варто. Вибирайте свій варіант педикюру та надсилайте нам свої фотографії.