Педикюр нарощування

Нарощування нігтів вже стало звичною стандартною процедурою. Звичайно, якщо не брати до уваги креативного вибору жінок, які наважуються наростити на ногах нігті 3-х сантиметрової довжини. Але, начебто, навіщо нарощувати нігті на ногах?

narashhivanie, narashhivanie nogtej na nogah, pedikjur narashhivanie, narashhivanie pedikjura Для чого потрібне нарощування нігтів на ногах

Цілком даремно багато хто може вважати нарощування нігтів на ногах звичайною примхою або банальними захцянками дамочок, які не знають, чим себе зайняти. Але, виявляється це один з найбільш ефективних способів того, щоб перестати соромитися своїх ніг і спокійно ходити у відкритому влітку взутті та відвідувати закриті басейни взимку. narashhivanie, narashhivanie nogtej na nogah, pedikjur narashhivanie, narashhivanie pedikjura А вся річ у тому, що, на жаль, зовсім не рідко жінки зіштовхуються з такими неприємними явищами на нігтях ніг, як:

narashhivanie, narashhivanie nogtej na nogah, pedikjur narashhivanie, narashhivanie pedikjura Все це здатне зробити негарним навіть найяскравіше та барвисте покриття. Саме для того, щоб ніжки виглядали ідеально і потрібне нарощування нігтів на ногах.

Як і чим виконується нарощування

Найпопулярнішими матеріалами для нарощування нігтів на ногах є гель та акрил. Вартість їх цілком демократична, з ними легко працювати, вони є універсальними та відносно довговічними. narashhivanie, narashhivanie nogtej na nogah, pedikjur narashhivanie, narashhivanie pedikjura Вибір між акрилом та гелем майстер робить виходячи зі стану власних нігтів клієнтки:

  • Акрил – відмінно підходить у випадках, коли потрібно коригувати товщину нігтя. Наприклад, нігті повністю чи частково зруйновані, на них багато тріщин та деформацій.
  • Гель - покриття досить тонке і не зможе приховати істотних недоліків власних нігтьових пластин. Матеріал добре пропускає кисень і не порушує обмін речовин.

narashhivanie, narashhivanie nogtej na nogah, pedikjur narashhivanie, narashhivanie pedikjura Що стосується самої технології нарощування, то вона, в принципі, схожа на нарощування нігтів на руках. Певні нюанси та особливості добре відомі фахівцям. Також добре вони знають, як наростити на ногах нігті нереальної довжини. Важко, звичайно, сказати, з якою метою жінки приймають рішення нарощувати нігті, які ще на пару сантиметрів будуть виглядати з-під краю босоніжок.

Але, як то кажуть, справа особистого смаку, кому як подобається. А що ви скажете про нарощування нігтів на ногах і особливо про їхню креативну довжину? Чекаємо на Ваші коментарі.