Педикюр на нігтях із гіпергідрозом

На відміну від виконання манікюру у жінок з гіпергідрозом, з педикюром справа дещо складніша. Зараз я розповім про всі тонкощі та особливості процесу.

Що являє собою гіпергідроз стоп

Гіпергідроз – це патологічний стан стоп. Шкіра постійно пітніє. При цьому фізична активність відсутня, а в приміщенні прохолодно. Є кілька причин розвитку цього захворювання. Серед них:

 • порушення гормонального фону;
 • психосоматика;
 • онкологія;
 • ендокринні порушення.

При гіпергідрозі педикюр особливо корисний. Коли стопи потіють настільки рясно бактерії активізуються і з'являється неприємний запах. Майстри обробляють ноги спеціальними засобами, що призупиняють вироблення сірки та вирівнюють гідроліпідний баланс.

На жаль, гіпергідроз часто може супроводжуватися і супутніми захворюваннями:

 • бородавки;
 • мікоз;
 • кератоліз дрібно точковий.

Професійний майстер обов'язково визначить їх і за потреби відправить вас на консультацію до профільного фахівця.

Головні моменти педикюру з гіпергідрозом

Для виконання педикюру з гіпергідрозом, вибору одного апаратного чи обрізного варіанта недостатньо. Майстру знадобляться професійні інструменти та засоби для догляду. Сама процедура виконується у кілька етапів:

 1. Обробка стоп антисептиком на спиртовій основі та засобами, що очищають.
 2. Замість розмочування використовується кислотний кералітик.
 3. Наноситься антисептичне масло.
 4. Між пальцями шкіра обробляється спеціальною присипкою.
 5. На завершення знову виконується обробка стоп антисептиком на спиртовій основі та засобами, що очищають.

При гіпергідроз бажано видаляти кутикулу не апаратно, а за допомогою щипчиків і ножиць. Форма нігтів може бути скоригована традиційними методами. Якщо на ступнях є огрубілі ділянки, їх видаляють за допомогою скальпеля або пісочних ковпачків.

Один із найскладніших етапів – це нанесення декоративного покриття. Нігті висушують і знежирюють, після чого відразу ж наносять лак. Майстер має встигнути доти, доки на нігтях знову не виступили потові виділення.

Для професійного майстра все вищесказане не становить жодних складнощів. Бажаємо вам знайти для себе саме такого та обов'язково чекаємо на ваші враження в коментарях.