Педикюр гелем

Божевільний ритм сучасного життя залишає не так багато часу на догляд за собою, коханою. Відмінним варіантом став гель лак. Виконаний з його допомогою педикюр прослужить набагато довше та заощадить ваш час.

На відміну від звичайного складу гель лак може протриматися на нігтях ніг до декількох місяців. Все залежить від того, як швидко ростуть ваші нігті.

Відмінно підходить гель лак для відпустки. Вам не потрібно робити педикюр щодня перед виходом на пляж. Гель лак при дбайливому ставленні до нього не почне сколюватися і тим більше не облізе. Так, завдяки цьому стійкому покриттю ви зможете насолоджуватися гарним педикюром та не витрачати на його корекцію дорогоцінного часу.

На відміну від звичайного педикюру, гель лак не змажеться через 15 хвилин після нанесення (звичайно, якщо правильно висушити його в лампі). Глянцеві після нанесення  гель лаку нігті створюють враження того, що ви вийшли з манікюрного салону всього кілька хвилин тому.

У якісних гель лаках від відомих компаній-виробників практично відсутні шкідливі хімічні елементи, що робить такий педикюр абсолютно безпечним для вашого здоров'я.

До того ж щоб зробити  педикюр гель лаком абсолютно необов'язково відвідувати манікюрний салон. При певному досвіді та вправності ви без проблем зможете виконати процедуру в домашніх умовах.

Все, що вам для цього необхідно - це набір якісних інструментів для виконання обрізного або не обрізного педикюру (вибір тут залежить виключно від власних уподобань) і, звичайно ж, необхідно придбати якісне гелеве покриття і спеціальну УФ-лампу для його сушіння. Щодо дизайнів, то їх дуже легко зробити самостійно, використовуючи для цього готові наклейки або трафарети.

Отже, пробуйте для себе педикюр  гель лаком і обов'язково ділиться враженнями в коментарях.