Патчі для очей

Використання високоефективних масок для очей вже довело свою ефективність. Накладки, виконані у формі півмісяця, просочуються спеціальними цілющими або зволожуючими розчинами. За впливом патчі порівнюються зі зволожуючими й омолоджуючими сироватками.

patchi dlja glaz, nakladki dlja glaz, ліківні patchi, patchi s kollagenom

Сфери використання патчів

Плоскі патчі або патчі у формі подушок бувають одноразовими та багаторазовими. Вони успішно використовуються для:

  • зволоження сухої або чутливої шкіри можуть застосовуватися для щоденного догляду;
  • розгладжування зморшок, щоправда, ефект не відрізняється тривалістю;
  • усунення мішків під очима та набряклості;
  • зволоження верхньої повіки та розгладжування шкіри;
  • харчування шкіри навколо очей.

patchi dlja glaz, nakladki dlja glaz, ліківні patchi, patchi s kollagenom

Досить добре використання патчів показує себе у боротьбі з темними колами під очима, які були спричинені порушеннями в ендокринній системі організму.

Матеріали виготовлення патчів

Найчастіше використовуються гідрогелеві накладки. Перш ніж накладати на повіку, патчі опускають у воду. Після цього їх негайно накладають на шкіру навколо очей. На обличчі вони практично миттєво розчиняються, розгладжуючи при цьому дрібні зморшки. Цей засіб вважається ідеальним для досягнення моментального ефекту.

Тканинні патчі структурою схожі на звичайні ватяні диски. Залежно від виробника у складі може бути трав'яний комплекс, екстракт, отриманий зі слизу равликів чи колаген. Вони омолоджують, прибирають синці та набряки. patchi dlja glaz, nakladki dlja glaz, ліківні patchi, patchi s kollagenom

Патчі із колоїдним золотом – це ексклюзивний варіант накладок для очей. Відповідно, вартість їх на порядок дорожча за звичайні. Час їх застосування також довший порівняно з тканинними чи гідрогелієвими патчами. На обличчі їх потрібно тримати майже годину. Проте, результат того вартий. Багато хто порівнює ефект від використання таких патчів з ін'єкціями ботоксу. Вважається, що регулярне застосування допомагає позбутися зморшок і призупинити процеси старіння шкіри навколо очей.

Патчі з гіалуроновою кислотою здатні надавати помітний омолоджуючий ефект. Але, зверніть увагу, такі вироби не варто використовувати за наявності мішків під очима та набряків. Гіалуронова кислота лише посилить ці неприємні явища. Водночас добре такі патчі підходять для пересушеної шкіри навколо очей.

patchi dlja glaz, nakladki dlja glaz, ліківні patchi, patchi s kollagenom

Патчі з колагеном

Зволожують шкіру і розгладжують зморшки, добре справляються з темними колами під очима та набряклістю.

Як додаткові активні елементи у виготовленні патчів можуть використовуватися пептиди для підвищення тонусу шкіри та трав'яні витяжки для догляду за чутливою шкірою. Перлинна пудра застосовується для антиейдж ефекту, а антиоксиданти – для розгладження зморшок.

Вибирайте типи патчів, що оптимально підходять для вашого типу шкіри, і обов'язково поділіться своїми враженнями в коментарях.