Парафінотерапія для рук

Мріючи про гарний манікюр не можна забувати й про здоров'я рук. Особливу ефективність у відновленні ніжної еластичної шкіри показує процедура парафінотерапії. Про неї ми сьогодні й поговоримо.

parafinoterapija, parafin dlja ruk, nogti i parafin, ukreplenie parafinom, леченіе ruk parafinom

Чому процедура така ефективна

Однією з основних запорук ефективності парафінотерапії вважається особлива властивість цієї процедури - виведення токсинів. Під час виконання парафінотерапії шкіра рук розігрівається і, відповідно, прискорюється приплив лімфи. З клітин набагато швидше виводяться молочні кислоти, солі та продукти розпаду. Відповідно, проходить омолодження шкіри. Всі шкідливі речовини залишають її через розігріті пори, що розкрилися, вони виходять разом з крапельками поту.

parafinoterapija, parafin dlja ruk, nogti i parafin, ukreplenie parafinom, леченіе ruk parafinom

Зволоження та зміцнення нігтів

Особлива лікувальна та відновлююча дія парафінотерапії ґрунтується на тому, що піт через шар парафіну на шкірі не випаровується відразу ж. Охолоджуючись, він просочується корисними мікроелементами, що знаходяться у складі крему та вбирається назад у шкіру. Водночас більші молекули токсинів шкіри проникнути назад у шкіру через пори не можуть.

Що стосується сприятливого впливу на нігті, то парафінотерапія пом'якшує навіть сильно огрубілу кутикулу. Поживні елементи, проникаючи в нігтьове ложе, зміцнюють нігті та прискорюють їх ріст. parafinoterapija, parafin dlja ruk, nogti i parafin, ukreplenie parafinom, леченіе ruk parafinom

Коли вплив парафінотерапії призводить до підвищення температури капіляри розширюються, і шкіра набагато краще вбирає поживні речовини. Це своєю чергою призводить до загоєння мікротріщин та регенерації шкірного покриву.

Охолоджуючись, парафін стискається, щільно облягаючи при цьому кисті рук. Це стягує шкіру, розгладжуючи на ній дрібні зморшки.

Які проблеми вирішує парафінотерапія

Популярність парафінотерапії багато в чому пояснюється цілим рядом проблем, з якими вона допомагає боротися. Зокрема йдеться про:

parafinoterapija, parafin dlja ruk, nogti i parafin, ukreplenie parafinom, леченіе ruk parafinom

В той самий час не можна забувати й про існуючі протипоказання до процедури парафінотерапії. На жаль, вони також є:

  • висипання на шкірі;
  • варикозне розширення вен;
  • діабет;
  • захворювання інфекційного характеру;
  • гіпертонія;
  • надмірне оволосіння;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • ранки та запалення на шкірі.

Якщо протипоказань немає, сміливо приступайте до виконання процедури. А ми, як завжди, чекаємо на коментарі ваші враження.