Парафінотерапія для ніг

Плівка з парафіну, щільно обволікаючи ногу, здатна набагато підвищити ефективність будь-якого живильного засобу. Внаслідок цього нігті отримують неймовірно якісний догляд та відновлення.

parafinoterapija, parafinoterapija dlja nog, leechenie nog parafinom

Під парафіном  нанесені креми та лосьйони набагато краще доглядають за шкірою ніг. Повітря, яке не може проникнути під плівку, що утворилася, не заважає лікуванню та відновленню стопи. Комплексна дія поживних речовин також забезпечується якісним прогріванням ніг під парафіновою маскою.

Виведення токсинів

Окрім цього процедура демонструє високу ефективність у позбавленні від токсинів. Парафінова маска сприяє сильному нагріванню шкірних покривів. Внаслідок цього пори розкриваються, що дозволяє виводити з організму продукти розпаду – солі, молочні кислоти та продукти життєдіяльності клітин.

parafinoterapija, parafinoterapija dlja nog, leechenie nog parafinom

Зволоження шкіри ступнів та оздоровлення нігтів

Піт не може відразу ж випаровуватись з організму – йому не дозволяє цього зробити товстий шар парафіну. В результаті цього волога, що вистигає разом з поживними елементами, що потрапили в неї, проникає назад в шкіру. В той самий час шкідливі елементи внаслідок свого досить великого розміру проникнути назад в шкіру, що вистигла, вже не можуть.

Нігті після використання парафінотерапії відрізняються високою міцністю. Вони не ламаються і не шаруються, виглядають здоровими та красивими. Процедура парафінотерапії справді здатна творити справжні чудеса.

parafinoterapija, parafinoterapija dlja nog, leechenie nog parafinom

До позитивних ефектів сеансів парафінотерапії в першу чергу відносяться:

  • розм'якшення огрубілого шару кутикули;
  • всмоктування корисних мікроелементів у ложі нігтя;
  • зміцнення та зростання нігтів;
  • лікування артритів та патологій ортопедичного походження.

Процедура парафінотерапії здатна навіть вилікувати захворювання гомілкостопу, якщо вони не супроводжуються активними запальними процесами в сполучних тканинах. Також парафінотерапія має ще одну цілющу дію - знімати відчуття напруги в суглобах та зміцнювати зв'язки.

parafinoterapija, parafinoterapija dlja nog, leechenie nog parafinom

Добре показує себе застосування парафінотерапії у боротьбі з набряклістю ніг. Збільшення температури в ступнях активізує потік лімфи, що відповідно, знімає набряк та викликає полегшення. Клітини шкіри починають регенеруватися, зникають і заліковуються мікротріщини.

Таким чином, парафінотерапія – це не тільки чудовий спосіб повернути своїм ніжкам красу та здоров'я перед виконанням педикюру, а й хороший метод для лікування ніг.

Використовуйте наші рекомендації й, сподіваємося, вони допоможуть вам розв'язати всі проблеми. Ми ж чекаємо у коментарях ваші враження від виконаної процедури.