Ознаки авітамінозу нігтів та його лікування

Стрімкий ритм життя часто не залишає багато часу для догляду за собою коханою. Проте тим, кому подобаються довгі, красиві, доглянуті, а головне – здорові нігті – доведеться знайти час і позбавити себе такого неприємного явища як авітаміноз нігтьових пластин.

Avitaminoz, nogti i avitaminoz, весняний avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej Для цього спочатку необхідно розібратися з ознаками авітамінозу нігтьових пластин і лише потім починати заповнювати нестачу вітамінів.

Ознаки авітамінозу нігтів

Нігті найбільше піддаються впливу шкідливого впливу навколишнього середовища. Це і постійний контакт із засобами побутової хімії, сонячним світлом, морозним повітрям. Від холоду, води та хімічних засобів допоможуть рукавички, від стресу допоможе гарний повноцінний сон та здоровий спосіб життя, а от від авітамінозу врятують доступні для всіх вітаміни. Так коли ж треба починати лікувати нігті?

Avitaminoz, nogti i avitaminoz, весняний avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej До речі, затягувати із поповненням запасів вітамінів не варто, адже, відобразившись на нігтьових пластинах, авітаміноз вже найближчим часом проявить себе на волоссі та нервовій системі. Те, що нігті потребують допомоги, Ви зможете помітити по:

  • появі білих плям – організму не вистачає ніацину;
  • крихкості та ламкості, викривленню – потрібен ретинол та піридоксин;
  • повільному зростанню – додайте нікотинової кислоти та кальцій;
  • появі тріщин – нігтям потрібен біотин, вітаміни А та Е, аскорбінка та магній;
  • пожовтіння – додайте аскорбінову кислоту.

Поліпшити загальний стан організму та стан нігтів зокрема допоможуть практично будь-які групи вітамінів. Всі вони прискорюють зростання і допомагають упоратися з кришенням пластин.

Avitaminoz, nogti i avitaminoz, весняний avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej Які вітаміни потрібні нігтям

Але, якщо розібратися уважніше, є ряд вітамінів, які особливо корисні для здоров'я нігтів. Зараз ми про них і поговоримо.

Ретинол – 1 мг на добу зміцнить нігті, вони перестануть розшаровуватись. Приймаючи ретинол, Ви зможете позбутися мікротріщин на нігтях та уражень грибковими інфекціями.

B1, B2, B3 - прискорюють формування нових клітин та, відповідно, зростання нігтів. В3 – ніацин нормалізує швидкість обміну речовин, позбавляє нігті від шорсткості та горбків.

В6 – піридоксин – 2 мг добової дози позбавить нігті та кінчики пальців від сухості та лущення. Ороговілі клітини будуть своєчасно відокремляться, а нігті та шкіра – відновлюватися. Кутикула разом із нігтями отримає необхідне харчування.

B5 – не дозволяючи нігтям зневоднюватись, забезпечить їх цілісність та допоможе запобігати розшаруванням. Нігті починають рости та швидко відновлюватися.

Avitaminoz, nogti i avitaminoz, весняний avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej Е – збільшує швидкість росту нігтів та покращує їх загальний стан.

С і А – добре працюють у комплексі, попереджають старіння нігтів та витончення нігтьових пластин.

Н і К – колаген захищає нігті від кришення та шарування, нігтьові пластини постійно та своєчасно відновлюються.

Всі з вищезгаданих вітамінів Ви без проблем зможете знайти в найближчій аптеці. Використовуйте наші рекомендації, а фото з результатами ми, як завжди, чекаємо від Вас у коментарях.