Омолодження п'явками
Гірудотерапія – натуральний та ефективний спосіб боротьби з віковими змінами, а хто ж із нас не хоче бути молодим. Як їх використовувати та чи є до процедури протипокази – ми й розповімо у цій статті.
Крім омолодження, сучасна косметологія використовує п'явок для боротьби з:
- провисанням – птозом;
- тьмяним тоном шкіри;
- набряклістю;
- постакне.
Успішно поєднується із кількома іншими методами. При цьому п'явок цілком успішно можна використовувати й самостійно. Гірудотерапія – чудова альтернатива хірургічним підтяжкам та корекції, адже далеко не всім подобається лягати під скальпель лікаря.
Основа методу
У сеансах гірудотерапії використовуються виключно медичні п'явки – Hirudo medicinalis. Постановка п'явки забезпечує забір 5-15 мл крові. Крім цього в організм людини потрапляють речовини, що знаходяться в слині Hirudo medicinalis, корисні для людини. Це так звані антикоагулянти, які зводять до мінімуму згортання крові. Вони чудово справляються з:
- поліпшенням функцій судин та капілярів;
- усуненням застійних явищ місцевої локалізації;
- нормалізації кровопостачання у всіх шарах шкіри та клітковини.
Тобто якщо раніше п'явок використовували тільки для кровопускання, то зараз сфера їх застосування набагато ширша. Крім антикоагулянтів у слині маленьких помічників косметологів містяться інші речовини, які мають такі властивості:
- знеболюючі;
- стимулюючі загоєння;
- зупиняючі запальні процеси;
- антигістамінні.
Гірудин у слині п'явки використовується для того, щоб кров не згорталася і пацієнт не відчував дискомфорту під час процедури. Ранка від укусу затягується дуже швидко і не залишає жодного сліду.
Гірудотерапія у косметології
Багато косметологів пропонують своїм клієнтам гірудотерапію та пояснюють корисні властивості процедури:
- Антикоагулянт – забезпечує приплив кисню та поживних речовин до дерми, сприяє розсмоктуванню мікротромбів у судинах, коригують рубці постакне, вирівнює шкірний покрив та повертає їй здоровий рум'янець.
- Знімає почервоніння, роздратування та набряки, показує разючий ефект у рятуванні від вугрової висипки, прискорює відновлювальні процеси після хірургічних втручань.
- Покращує опірну та захисну функції шкіри. Покращуючи обмінні процеси гірудотерапія зводить до мінімуму вплив таких негативних факторів, як забруднення та токсини, ультрафіолет.
Проте, попри користь гірудопластики, процедура має протипокази. До них відносяться:
- алергія на речовини, що містяться в слині п'явки;
- онкологія;
- ВІЛ;
- гемоглобін нижче 110 г/л;
- геморагічний синдром;
- порушення згортання крові.
Тому, у будь-якому випадку, перш ніж звернутися до косметологів та записуватись на сеанс гірудотерапії обов'язково потрібно звертатися до лікарів.
Гірудопластика посилює тургор шкіри та забезпечує обличчю здорове сяйво. Допомога живих організмів у косметології це не лише п'явки. Ви ж чули про педикюр, який роблять рибки? А чи погодилися б Ви випробувати на собі омолодження за допомогою медичних п'явок? Поділіться з нами у коментарях.