Олія для брів

Коротші в порівнянні з рештою рослинністю на тілі волоски на бровах потребують постійного додаткового догляду. Без нього вони можуть починати рідшати й випадати, стають більш тьмяними й негарними. Поговоримо про те, як доглядати їх за допомогою спеціальних олій.

maslo dlja brovej, masla dlja brovej, sostav masla dlja brovej

Спеціальні олії для брів здатні відновлювати ріст рідних волосків на бровах, прискорювати процеси їх регенерації, зміцнювати та повертати бровам життєві сили. Найпоширенішими та затребуваними видами масел для брів на сьогодні є:

  • олія на основі усьми – сприяє швидкій появі пушкових волосків, які дуже швидко ростуть, ущільнюються та формуються у звичайні дорослі волоски;
  • олії – сироватки - призначені для посиленого харчування та зміцнення фолікул та волосяних цибулин;
  • олії для вій і брів, що призначаються для живлення та зміцнення;
  • олії для активації росту - зволожують вії, дарують їм густоту та блиск.

maslo dlja brovej, masla dlja brovej, sostav masla dlja brovej

Застосування олії для брів

Більшість готових складів олій для брів виробники комплектують спеціальними пензликами для нанесення. У випадку, якщо пензликів немає або ж ви вирішили застосувати власноруч приготовану олію для зміцнення брів, альтернативним варіантом для використання пензлика може бути звичайний ватний диск.

maslo dlja brovej, masla dlja brovej, sostav masla dlja brovej

Просочіть диск пальцем і добре обробіть олією брови. У жодному разі не допускайте попадання олії в очі. Якщо раптом це сталося – негайно промийте очі під проточним струменем води. В іншому випадку може бути набряк очей. Для того, щоб відновлення проходило швидше, можна на кілька хвилин після нанесення олії накрити брови простою поліетиленовою плівкою.

Під час виконання процедури найкраще буде якщо ви приймете лежаче положення, в такому випадку масло не розтікатиметься з брів і ефект від процедури буде максимальним. Після закінчення зазначеного в інструкції препарату часу змийте олію водою. Бажано після процедури обробити брови відваром цілющих трав або лимонним соком. Це посилить ефект від олій. maslo dlja brovej, masla dlja brovej, sostav masla dlja brovej

Вже давно олії для брів заслужено визнані відмінним будівельним матеріалом, що забезпечує швидкий та якісний ріст вій. У складі різних олій можуть бути різні компоненти. Найчастіше використовуються цинк і кальцій, кератин, білки та вітаміни групи B, С, А, РР та Е. Всі ці елементи зміцнюють і живлять волосяні фолікули, сприяють регенерації волосся та їх якнайшвидшому відновленню, що відбувається завдяки посиленому виробленню еластину та колагену.

Спробуйте використовувати масла для брів регулярно і результат не змусить себе довго чекати. Ми ж чекаємо на вас коментарі з особистими враженнями.