Оксамитовий манікюр

Покриття, що візуально нагадує ніжну оксамитову тканину, це найпопулярніший тренд манікюрних салонів взимку 2022/2023. Пропоную до вашої уваги кілька готових ідей, які ви без проблем зможете повторити в домашніх умовах.

Оксамитовий манікюр може бути як повсякденним, так і святковим. Якщо ви готуєтеся до ювілею чи вечірки, зупиніть свою увагу на лаках синього, темно-зеленого чи бордового кольору. Якщо ж не готові до таких яскравих кольорів – покрийте нігті сріблястим лаком. Оксамитова текстура зробить манікюр схожим на іній або сніговий розсип.

Як отримати текстурований манікюр

Для того, щоб отримати оксамитову структуру вам не обійтися без магнітного лаку. Саме магнітні частинки, що знаходяться в ньому, керовані тим же магнітом, дозволяють створити необхідний малюнок. Зараз я пропоную до вашої уваги варіант, підказаний відомим майстром манікюру з Британії Ліззі Рідлі.

Етапи його виконання:

  1. Нанесіть базовий лак заздалегідь обраного кольору.
  2. На нього нанесіть магнітний лак та активуйте його наявним магнітом.
  3. Просушіть лак.
  4. Нанесіть наступний шар - всього шарів має бути два, три.

Крім магнітного лаку створити необхідний оксамитовий ефект вам допоможе поєднання лаку та матового фінішу. Також можна використовувати глітер або флоковий порошок. Для досягнення необхідного ефекту лак із глітером також наноситься у декілька шарів. Це дозволить уникнути прогалин і досягти обсягу в текстурі.

Користуйтеся нашими порадами та обов'язково залишайте фотографії у коментарях!