Обробка ніг перед педикюром

Незалежно від того, який дизайн для нігтів на ніжках Ви вже уявляєте собі, перед тим як покривати нігті лаком потрібно почистити нігтики та ступні.

pedikjur, pedikjur doma, домашній pedikjur, obrobka nog pered pedikjurom Виконання процедури

Для того, щоб ніжки завжди виглядали доглянутими доглядати їх потрібно не менше одного разу на два тижні, незалежно від того, проводите Ви на ногах дні безперервно або, навпаки, практично не виходите з дому.

Саме така періодичність догляду ногами допомагає попередити як вростання нігтів, і виникнення на ступнях тріщин. Але, у різних людей шкіра грубіє з різною швидкістю, тому в перервах між проведенням повноцінного комплексу обробки ніг приблизно раз на 5 днів стопи потрібно шліфувати. Найкраще використовувати для цього крупнозернисту пилочку, яка ідеально підходить для позбавлення від грубої шкіри. pedikjur, pedikjur doma, домашній pedikjur, obrobka nog pered pedikjurom

Етапи виконання обробки

Для того, щоб якісно обробити ніжки в домашніх умовах, необхідно в першу чергу придбати якісні інструменти. Вся процедура забере трохи більше ніж годину й виконується у кілька етапів:

  1. Потрібно розпарити ноги в теплій воді (приблизно 38 ° C) протягом 15 хвилин. Процедура буде більш ефективною, якщо додати у ванну гель для душу і по столовій ложці соди й солі. Перший інгредієнт розм'якшує та відбілює шкіру, а другий – знімає набряки та робить нігті міцнішими.
  2. За допомогою апельсинової палички відсувається кутикула і забирається птеригій. Також для цього можна використовувати пушер. pedikjur, pedikjur doma, домашній pedikjur, obrobka nog pered pedikjurom
  3. За допомогою кусачок нігті вкорочують до необхідної довжини, бажано не обрізати їх менше 2-х мм.
  4. Після підсихання нігтів за допомогою пилки їм надається необхідна форма. Рекомендується трохи спилювати куточки, закруглюючи їх. Це не дозволить нігтям чіплятися за капрони та знизить ризик вростання нігтя у шкіру.
  5. За допомогою манікюрних ножиць зрізають кутикулу, намагаючись при цьому не травмувати шкіру. В іншому випадку можна занести в ранку інфекцію. Це не дивно, тому що нігті на ногах знаходяться в постійному контакті з пилом, брудною підлогою або взуттям.
  6. На останньому етапі, використовуючи крупноабразивну терку, у напрямку ліній шкіри знімають усю шкіру, яка встигла огрубіти. pedikjur, pedikjur doma, домашній pedikjur, obrobka nog pered pedikjurom

Ось і все, вуаля, Ви повністю обробили нігті на ногах та підготували їх до виконання педикюру. Який варіант дизайну нігтів на ногах підібрати Вам підкаже наша стаття про трендові ідеї педикюру цього сезону.

А може, у Вас є свої маленькі, а може і зовсім не маленькі секрети обробки ніг перед педикюром? Розкажіть нам про них у коментарях.