Новий тренд – неонові вії

Модні подіуми цього сезону починають активно пропагувати різнокольорові відтінки туші для вій. Причому не просто різнокольорові, а надзвичайно яскраві тони неонових фарб, якими фарбуються і верхні, і нижні вії.

При цьому вважається, що чим яскравіший відтінок фарби, тим краще і крутіше виглядає володарка неонових вій.

неонові resnice, неоновий makijazh, неонові trend, неон, strelki неоновим lajnerom, неонові teni, jarkie неонові світа При цьому відомі візажисти світу готові повністю виключити використання тіней для очей, щоб надати максимальне значення саме неоновим віям. Як альтернатива яскравої туші набула особливої популярності й процедура нарощування вій неонових відтінків. При цьому яскраві неонові тони можуть бути рівномірно розподілені як по довжині всіх вій, так і заповнювати окремі частини вії, виступаючи яскравими акцентами ексклюзивного макіяжу.

Найцікавіше, що мода на неонові вії дуже швидко перейшла з подіумів у повсякденне життя і все частіше віями отруйних відтінків виблискують секретарі та менеджери сучасних офісів. Так які ж види неонових вій бувають, і що рекомендують милим жінкам косметологи.

Вії для колорування очей

Враховуючи те, що кольоровий макіяж очей зараз стає звичним у повсякденному житті, зовсім не дивно, що набуло популярності й нарощування кольорових вій, або вій з кольоровими вставками. І один і другий варіант надають образу особливої екстравагантності.

Беручи до уваги той факт, що накладні вії можна спокійно носити кілька тижнів, віддають перевагу накладним віям і ті дівчатам, яким через відсутність вільного часу, не хочеться щодня витрачати години на «війковий макіяж».

Палітра кольорів та візуальні ефекти вії неон

Кольори нарощених вій можуть бути найрізноманітнішими. Але, сезон 2020 говорить про те, що вибирати потрібно найяскравіші відтінки, що впадають в око. Щодо візажистів, то вони пропонують «гурманам» модного світу особливі варіанти спецефектів накладних вій. Наприклад, як варіант можна розглянути накладні вії в стилі «омбре».

Ця техніка виконання передбачає нанесення в основі вій одного відтінку кольору, який плавно переходить до кінчиків вій в інший. У більшості випадків техніка «омбре» використовується для нарощування повного ряду вій і поєднується з ефектами 2D або 3D. Нарощування пучків різнокольорових неонових вій використовується найчастіше у тих випадках, коли необхідно змінити свій образ всього на кілька днів або на один особливий вечір.

неонові resnice, неоновий makijazh, неонові trend, неон, strelki неоновим lajnerom, неонові teni, jarkie неонові світа

Часткове нарощування неонових вій, наприклад, синього кольору помітно не дуже сильно. Але, якщо у яскраво синій колір пофарбований весь війковий ряд, надмірна яскравість, що впадає в око, гарантована. Особливо це стосується ефекту, що стає помітним при певному освітленні, саме тоді кольорові вії особливо яскраво демонструють свою красу.

Популярний у стильних жінок і варіант нарощення, котрий, по суті, дуже схожий на «омбре» - чорні вії з кольоровими кінчиками. Тут знову ж таки, чим яскравіше кінчики вій, тим крутіше виглядатиме їхня володарка.

Вибираючи отруйні відтінки вій, впевнені в собі жінки часто вважають за краще вибирати спеціальні волокна, що світяться в темряві. Особливо стильно вони виглядають у напівтемряві нічних клубів та дискотек.

неонові resnice, неоновий makijazh, неонові trend, неон, strelki неоновим lajnerom, неонові teni, jarkie неонові світа

Неонові бьюті штучки

Нові модні тенденції, що пропагують неон, не зупиняються виключно на віях отруйних тонів. Вони підштовхують використовувати неон скрізь і стрілки з тінями не є винятком. Літній сезон не дозволяє модницям пропустити придбання неонових лайнерів отруйно синього, жовтого, зеленого та рожевого кольору.

На тлі таких стрілок решту макіяжу рекомендується наносити в максимально нейтральних тонах. Якщо підібрати гардероб у тон неоновим стрілкам (або навпаки), то ваше літо обіцяє стати особливо яскравим і барвистим. Втім, не лише літо, неон чудово підійде і для новорічного макіяжу. За стильною красою він анітрохи не поступається іншим варіантам оформлення вій у Новорічну ніч. неонові resnice, неоновий makijazh, неонові trend, неон, strelki неоновим lajnerom, неонові teni, jarkie неонові світа

 

Неонові кольори в макіяжі не обійшли стороною і тіні цього сезону. Ставши справжнім хітом у макіяжі, тіні не поступаються популярністю ні туші, ні лайнерам, ні численним варіантам незвичайних вій.

Причому в деяких аспектах використовувати неонову туш навіть зручніше, ніж нарощувати яскраві вії. Та й звикли дівчатка до яскравих тіней ще з дитинства, коли діставали потай від мами з шафи її тіні.

Особливі любительки креативу, прийнявши популярність неону в макіяжі буквально, й зовсім творять на своїх обличчях дива. Неонових стрілок, вій та тіней їм недостатньо. Тому вони, втілюючи в реальність усі свої явні та приховані художні таланти, малюють на милих личках цілі художні шедеври, користуючись при цьому, звичайно ж, неоновими фарбами.

А як особисто вам новий б'юті тренд? Чи готові ви «відсвічувати» яскравими неоновими фарбами або все ж таки віддаєте перевагу макіяжу в скромніших тонах?