Нові тренди чоловічого манікюру

Несподівано, але стиль унісекс став настільки популярним, що чоловіки не те що не забули про тенденцію фарбувати нігті, а й звикли до неї. Тепер доглянутими, а головне нафарбованими чоловічими нігтями нікого не здивуєш.

muzhki manikjut, trendy muzh manikjura, manikjur muzhchinam, muzhchiny i manikjur Все більше чоловіків у наш час дотримуються принципів гендерної нейтральності та кидають виклик стереотипам, що склалися в суспільстві. Тому чоловічий манікюр тепер можна сміливо зарахувати до одного із ключових модних напрямків. Отже, які тренди чоловічого манікюру зараз перебувають на піку популярності, і які «зіркові» красені Голлівуду активно рекламують його.

Напевно, першими, хто активно підтримав тенденцію фарбувати нігті чоловікам, були зухвалі представники реперів, котрі ніколи не боялися сміливих експериментів. Йдеться про A$AP Rocky, Post Malone, Колсона Бейкера та Гаррі Стайлса. Вони не тільки продовжують фарбувати нігті, але й вибирають для цього яскраві та сміливі відтінки. Але про смаки не сперечаються і чоловіки розділилися на групи, кожна з яких віддає перевагу певному варіанту виконання стильного дизайну на чоловічих нігтях.

Слогани та написи

Цьому варіанту віддають перевагу чоловіки, які люблять голосно заявляти про свої соціальні позиції. Вони демонструють свої погляди не лише за допомогою одягу, взуття та макіяжу, а й за допомогою стильного яскравого манікюру. На нігтях можна написати свій виклик суспільству і висловити власну думку щодо подій, що відбуваються в суспільстві. Такий манікюр однозначно можна зарахувати до одних із найцікавіших. muzhki manikjut, trendy muzh manikjura, manikjur muzhchinam, muzhchiny i manikjur

Темний мінімалізм

Досить цікавий лаконічний і водночас дуже ефектний варіант. Найчастіше його можна побачити на нігтях відомого дизайнера Марка Джейкобса, який віддає перевагу темним відтінкам буквально у всьому. Експериментуючи з черговими варіантами свого манікюру, він вибирає для нанесення чорні, баклажанові, бордові темно-зелені та темно-сині відтінки. Звичайно ж, з ефектністю такого чоловічого дизайну нігтів не посперечаєшся. muzhki manikjut, trendy muzh manikjura, manikjur muzhchinam, muzhchiny i manikjur

Яскраві тони, що кричать

Вперше яскраві тони чоловічого манікюру продемонстрували такі відомі чоловіки Голлівуду як Кріс Хемсворт та Зак Ефрон. Вони продемонстрували яскравий кораловий лак для нігтів ще 5 років тому, далекого 2016-го. 2019 року. Традицію шокувати публіку підтримав і Бруклін Бекхем своїм криваво-червоним лаком на нігтях.

Хаотичні мазки аквареллю

Хаотичні мазки акварелі, що створюють ефект лаку, що облазить, виявилися надзвичайно популярними серед чоловіків. І, неважливо, роблять вони це спеціально або просто забувають оновити манікюр. muzhki manikjut, trendy muzh manikjura, manikjur muzhchinam, muzhchiny i manikjur Головне, що і зірка саги «Один дома», що подорослішала, і відомий дизайнер з Будинку мод Gucci Алессандро Мікеле із завидною регулярністю демонструють саме такий варіант дизайну чоловічого манікюру.

Стразики та смайлики

Якщо Ви були впевнені в тому, що любов до милих дрібниць властива виключно жінкам - Ви помиляєтеся. Чоловіки також їх люблять. І наочний приклад цього можна побачити на нігтях відомого артиста Гаррі Стайлса. Саме він воліє наносити на свої нігті стразики, камінчики та навіть квіточки. Варіант, без сумніву оригінальний, але, як кажуть – на любителя. Марка Джейкобса,

Геометрія

Досить зухвалий варіант чоловічого манікюру. Геометричні лінії та нічого зайвого. Цей варіант більше підходить агресивним мачо.

А як Ви ставитеся до чоловічого манікюру? Розкажіть нам у коментарях.