Нігті з дротом
Продовжую вас знайомити із незвичайними манікюрними трендами з усього світу. На порядку денному дизайн, який напевно сподобався б моєму хазяйновитому дідусеві – нігті з дротом. :)
Відколи нігтьове мистецтво стало набирати обертів в останнє десятиліття, дизайни манікюру стають все складнішими та оригінальнішими. Людей більше не здивувати простим якісним покриттям, дедалі більше дівчат зацікавлені в акцентуванні нігтів, і, в принципі, я не маю нічого проти! :)
Тому сьогодні я розповім вам про ще один цікавий спосіб урізноманітнити свій манікюр і акцентувати бажані пальчики – про манікюр із дротом. Можливо тепер ми частіше звертатимемо увагу на підручні матеріали, які раніше мало асоціювалися у нас з манікюром. :) За це ми можемо подякувати Кен Парк Ин, засновниці (і чинному майстру) знаменитого салону Unistella в Сеулі, Південна Корея.
Відверто кажучи, саме завдяки Парк послуги салону і набули такого розголосу. Адже за час своєї роботи саме вона створила деякі з найпрекрасніших дизайнів для нігтів, часто використовуючи матеріали, які ніколи раніше не експлуатувалися у світі нейл-арту (помпони, кристали й навіть мінікулончики для нігтів). А її дизайн «бите скло» досі не залишає списки найпопулярніших запитів для манікюру дівчат по всьому світу.
Wire nails, або, простіше кажучи, нігті з дротом безсумнівно відрізняються від вже звичних яскравих дизайнів від Кен Парк Ин, але це не робить його менш креативним.
Унікальність даного манікюру полягає у використанні ультратонких пасків золотого дроту на нігтях, які перетворюються на єдину у своєму роді тривимірну конструкцію, яку Кен Парк Ин створює за допомогою пінцету.
Такий манікюр не лише екстравагантний, а й досить стійкий. Основа з гель-лаку допомагає надійно закріпити дріт на нігтях, у той час, як прозорий топовий шар робить усю конструкцію більш охайною та захищає від сколів. Існує два варіанти манікюру із дротом на нігтях. У першому випадку майстер прикріплює фігурки з дроту безпосередньо на нігтьове ложе і повністю покриває їх шаром лаку.
Друга версія ще екстраординарніша. Майстер накладає дріт поверх кутикули, повторюючи її форму, потім закручує дріт у петлю, і закріплює над нігтем, щоб створити мигдалеподібний кінчик. Я припускаю, що для цього варіанту використається велика кількість клею для нігтів, щоб тримати всю цю конструкцію. Хороша новина полягає в тому, що з таким дизайном сколи вам не страшні - немає лаку і сколів. :)
Парк Ин вирішила поекспериментувати з дротом, надихнувшись старими неоновими вивісками, які часто висіли у вікнах барів.
«Коли ви робите неонові вивіски, ви повинні зігнути дроти, щоб зробити певний напис. Це конструкція з одного довгого дроту, який вигинають, щоб створити та з'єднати літери. Я подумала, що з цього може вийти щось дійсно круте, тому що нігті так само є аксесуаром (як кільця, наприклад), і їх можна використовувати для самовираження.»
Вийшло справді круто! І, на перший погляд, не так уже й складно. Але, попри те, що подібний дизайн можна зробити й в домашніх умовах, автор нігтів з дротом радить не ставитися до цього несерйозно.
"Оскільки це дріт, ви повинні переконатися, що гострі краї добре оброблені та зафіксовані, щоб запобігти контакту з одягом, і не поранитися”.
Не особливо звертаючи увагу на попередження, багато дівчат вже підхопили цей тренд і діляться своїми результатами в Instagram.
А особливо підприємливі продавці збувають матеріали для даного дизайну. Але варто мати на увазі, що швидше за все, ввівши запит «купити дріт для нігтів» ви в результаті отримаєте звичайний тонкий дріт, який ви могли б купити в будь-якому будівельному супермаркеті або магазині для рукоділля.
Хоч би що там було, але у нас є ще один цікавий варіант дизайну манікюру, який, напевно, сподобається комусь із моїх клієнток. Тому побігла займати чергу в будівельний магазин, може теж стану законодавицею якогось тренду, наприклад "нігті з гіпсу"! :)