Нейрокосметика

Вже кілька десятиліть косметичні компанії активно розробляють інноваційні комплекси нейрокосметики. Так що є засоби, здатні відновити пошкоджені клітини шкіри.

nejrokosmetika, novaja kosmetika, lechebnaja kosmetika, natural'naja kosmetika, kosmetika ot vozrasta То які ж натуральні компоненти здатні відновлювати нервові клітини та фібробласти шкіри? Більшість компаній ведуть роботи з маточним молочком, медом та червоними морськими водоростями. Таким чином вони виділяють найефективніші за показниками відновлення шкіри компоненти для подальшого їх застосування при виробництві косметичних засобів. Чим же насправді є нейрокосметика та які категорії косметичних засобів можна до неї віднести.

Відмінні особливості

Основними механізмами в нейрокосметиці виступають ті, які регулюють комунікації на міжклітинному рівні. Тобто, відповідають за обмін сигналів між клітинами шкіри та нервовими клітинами. При цьому дія цілого ряду косметичних засобів, які вже належать до нейрокосметики, на шкіру відрізняється між собою.

nejrokosmetika, novaja kosmetika, lechebnaja kosmetika, natural'naja kosmetika, kosmetika ot vozrasta

Засіб може призначатися для:

  • активізації природних функцій організму;
  • забезпечення повноцінного обміну речовин у шкірі;
  • уповільнення процесів старіння шкіри.

Для переважної більшості сучасних жінок косметика не є розкішшю і використовується як продукт натуральної гігієни. Також популярне використання засобів як профілактичних заходів для збереження здоров'я та молодості шкіри.

Вимоги до косметики

Вибираючи на прилавку магазину або на одному із сайтів черговий косметичний засіб, звертайте увагу на його склад. nejrokosmetika, novaja kosmetika, lechebnaja kosmetika, natural'naja kosmetika, kosmetika ot vozrasta Відповідність стандартам ефективного впливу та естетичним вимогам – далеко не головне у косметиці. Сучасні рецептури повинні також забезпечувати підтримку здоров'я та зовнішньої привабливості шкіри.

Натуральні компоненти, що складаються з активних речовин рослинного походження, здатні забезпечити:

  • зниження зайвої пігментації;
  • зволоження та пом'якшення;
  • поліпшення еластичності та тонусу;
  • усунення зморшок;
  • зниження ризику початку запальних процесів;
  • нормалізацію мікроциркуляції шкіри.

Переваги

Таким чином  головною функцією нейрокосметики є активація захисних механізмів на клітинному рівні епідермісу. Це дозволяє їй вирішувати величезний спектр завдань, починаючи від зняття запальних процесів і закінчуючи корекцією змін, які провокує вік. nejrokosmetika, novaja kosmetika, lechebnaja kosmetika, natural'naja kosmetika, kosmetika ot vozrasta Вважається, що в нових косметичних засобах присутні спеціальні компоненти, що мають нейротрансмітеррегуляторні властивості. Тобто, на відміну від звичних антивікових сироваток і кремів, вона може не лише частково, а й направлено впливати на зовнішні зміни епідермісу.

А чи пробували Ви на собі диво дії нейрокосметики? Так? Розкажіть нам про свої враження у коментарях.