Нейл арт 2021

Зайнявши практично перше місце у створенні іміджу успішної жінки, нігті є чудовим способом самовираження. Найпопулярнішими елементами на нігтях є стрази, оптичні ілюзії, стемпінг, наклейки та блискітки.

najl art, trendy manikjura, modny manikjur, dlinnye nogti, idei designa manikjura, manikjur 2021, літній manikjur Деякі тренди вже стали звичними, а деякі ще вражають уяву своєю неординарністю. Враховуючи те, що все більше жінок віддають перевагу сміливим експериментам, спробуємо визначитися з новими віяннями нейл арту.

Ще трохи раніше вважалося, що в моді ще надовго залишиться мінімалізм, його дизайни з простою геометрією і великими порожніми просторами. Але, навіть на нігті, чий дизайн витриманий у такому стилі, жінки з гарною фантазією примудряються прикріплювати не лише намистинки, а й тканину, і навіть шматочки пластику від пляшок. najl art, trendy manikjura, modny manikjur, dlinnye nogti, idei designa manikjura, manikjur 2021, літній manikjur

У моді залишаються 3D композиції та загострена форма нігтів. Правда, багато хто говорить про те, що форму нігтів необхідно підбирати суто індивідуально. Не вийшов з моди й так званий« зміїний» тренд. Реалістичний принт із зображенням шкіри змії або крокодила виконаний у яскравому райдужному спектрі – чудовий спосіб привернути до себе увагу. najl art, trendy manikjura, modny manikjur, dlinnye nogti, idei designa manikjura, manikjur 2021, літній manikjur

Якщо стало нудно і світ навколо забарвився в сірі тони, спробуйте стильні колажні нігті. Чимось вони нагадують сторінки модних коміксів і точно зможуть  відволікти від невеселих думок.

Ще у 2020 році відкрилося друге дихання у накладних нігтів. Напевно, у жінках прокинулася пристрасть до колекціонування. Багаторазові нігті можна змінювати в залежності від випадку, настрою або вибраного одягу. najl art, trendy manikjura, modny manikjur, dlinnye nogti, idei designa manikjura, manikjur 2021, літній manikjur

Але, як-то кажуть, деяким і цього мало. Тому в новому сезоні ніхто не скасовував ні нігті – стилети, ні нігті, форми coffin. Саме такий дизайн зараз вважається найвіруснішим у тому ж славнозвісному Інстаграмі. Там же дуже популярна та легендарна робота Мей Каваджирі – ілюзія на фото Гі Бурдена з криваво-червоними нігтями. Смілива дизайнерка дуже любить використовувати та пропагувати екстремальний манікюр, втіленням якого є гіперболізовані форми та розміри.

Також у мережі все частіше можна побачити нігті виконані іншим нейл стилістом – Чоном Леджендом. До його зіркових клієнток можна віднести Хлою Кардаш'ян, Хізер Сандерс та Хейлі Бібер Мейв Рейлі. До речі, саме Чону можна пред'явити претензію до особливої уваги до нігтів у формі трун - coffin. najl art, trendy manikjura, modny manikjur, dlinnye nogti, idei designa manikjura, manikjur 2021, літній manikjur

Що ж до довжини нігтів, то надмірно довгі нігті – задоволення дуже спірне. Підтримувати особисту гігієну, а тим більше виконувати домашню роботу з такими нігтями досить незручно. Так що подумайте гарненько перш ніж зважитися нарощувати або відрощувати нігтики екстремальної довжини. Також, як варто подумати, чи будуть Вам зручні скульптурні принти на нігтях.

Можливо, варто обмежитися модними цього сезону варіаціями на тему тваринних принтів або французьким манікюром з металевими акцентами. Як ви думаєте? Поділіться з нами у коментарях.