Неодимовий лазер – незамінний помічник для видалення тату та перманента

Багатофункціональний неодимовий лазер належить до високоефективних та безпечних інструментів, що використовуються в косметології.

neodimovy lazer, udalenie tatuirovok, udalenie pigmentnych pjaten, leechenie gribka nogtej, udalienie permanenta

Застосування неодимового лазера

Досить часто у житті трапляються випадки, коли нанесене татуювання чи перманентний макіяж губ, брів чи вій перестає задовольняти смак своєї власниці. Саме тоді на допомогу приходить неодимовий лазер. Вирішує він й інші, не менш важливі завдання. Йдеться зараз про:

  • лікування певних видів пігментних плям;
  • лікування грибкових поразок нігтів на руках та ногах.

Деякі неодимові лазерні апарати використовуються для видалення зайвого волосся на обличчі чи тілі. Щоправда, з огляду на деякі особливості цих лазерів, для епіляції вони використовуються досить рідко. neodimovy lazer, udalenie tatuirovok, udalenie pigmentnych pjaten, leechenie gribka nogtej, udalienie permanenta

Особливості

Неодимові лазери мають досить довгі хвилі – вони становлять 1064 нанометри. Таким чином, відмінною особливістю такого обладнання є велика глибина проникнення – практично 8 мм. І, що найголовніше, апарат під час своєї дії абсолютно не пошкоджує шкірний покрив незалежно від частини тіла, на якій він застосовується.

Крім цього, таке глибоке і при цьому обережне проникнення гарантує повне руйнування пігментних плям або татуювань і одночасно підвищує пружність шкіри. Ефект підтягування шкіри під час виконання процедури називають "неабляційним омолодженням". Передує йому стимуляція вироблення організмом природного колагену внаслідок термічного впливу на шкіру. neodimovy lazer, udalenie tatuirovok, udalenie pigmentnych pjaten, leechenie gribka nogtej, udalienie permanenta

Фахівці не рекомендують використовувати апарат на засмаглій шкірі. В такому випадку можливі прояви побічних ефектів. У більшості випадків при видаленні татуювань або пігментних плям на шкірі із засмагою можлива поява гіпопігментації (недостатньої пігментації) шкіри.

Універсальність апарату

Універсальність неодимового лазерного апарату робить його надзвичайно вигідним придбанням будь-якого косметичного салону. Свідченням цього є значний перелік процедур, які можна виконати за допомогою цього апарату. До них відносяться:

  1. Видалення татуажу незалежно від того, який саме пігмент використовувався для його нанесення. Так якісно з поставленим завданням більше не справляється жоден апарат. neodimovy lazer, udalenie tatuirovok, udalenie pigmentnych pjaten, leechenie gribka nogtej, udalienie permanenta
  2. Видалення перманенту з вій, брів, губ незалежно від глибини проникнення пігменту у шкіру.
  3. Карбоновий пілінг – поєднання лазерного променя та гелю на основі карбону ефективно діє у видаленні відмерлих клітин шкіри та її подальшій регенерації.
  4. Лікування кількох видів пігментних плям. Точкова дія неодимового лазера дозволяє повністю уникнути ризику ураження здорових тканин.
  5. Лікування грибкових поразок нігтів на руках чи ногах. У цьому випадку неодимовий лазер застосовується у поєднанні з комплексом додаткових процедур. neodimovy lazer, udalenie tatuirovok, udalenie pigmentnych pjaten, leechenie gribka nogtej, udalienie permanenta

Таким чином, здатність  неодимового лазера проникати глибоко в шкіру допомагає йому агресивно впливати на уражені клітини шкіри, не вражаючи при цьому здорові тканини.

Якщо Ви потребуєте косметичного лікування пігментних плям, видалення татуажу або перманента, звертайтеся до фахівців, які виконають процедуру за допомогою неодимового лазера. А результатами та враженнями ділитесь з нами у коментарях.