Небезпеки манікюру у салоні

Стильний салонний манікюр – сучасна жінка найчастіше вибирає саме його. Ось тільки, якщо ви потрапите до початківця або непрофесійного майстра, відвідування салону загрожує певними небезпеками. Поговоримо про все підводне каміння.

Зараження грибком

Якщо процесів дезінфекції та стерилізації не дотримуються або виконуються неякісно, ризик розвитку грибкових захворювань стає дуже високим.

Опромінення в гель лампі

Занадто часте просушування нігтів у гель лампі не тільки призводить до швидкого старіння шкіри рук, а й може призвести до початку онкологічних захворювань. Намагайтеся, щоб перерва між манікюром була не менше двох – трьох тижнів.

Слабкі та ламкі нігті

Якщо майстер надмірно травмуватиме нігтьові пластини, їх стан може різко погіршиться.

Плями на нігтях

Плями на нігтьовій пластині з'являються тоді, коли майстер не використовує базового покриття. Кращий захист нігтям надає подвійне покриття якісною базою.

Алергічні реакції

В принципі, зустрічаються досить рідко, але все ж таки деякі лаки або акрил можуть викликати алергію. Найчастіше це відбувається тоді, коли використовуються матеріали невисокої якості.

Токсичні компоненти

У деяких лаках містяться небезпечні для людського організму толуол, формальдегід та дибутилфталат. Вони можуть спричинити ракові захворювання та бронхіальну астму.

Отже, милі дами, якщо ви хочете мати не лише красиві, але й здорові нігті, звертайте увагу на репутацію салону та не звертайтеся до непрофесіоналів.