Небезпечно – експерименти з кавовою депіляцією!

Гладка і шовковиста на дотик шкіра була, є і залишається мрією кожної жінки. Саме для цього сучасна косметична індустрія і винайшла безліч способів позбавлення рослинності на тілілазерна епіляція та воскові смужки, шугаринг та електроліз – всіх одразу і не перерахувати.

depiljacija kofe, skrab, kofe i soda v skrabe, opasnaja depiljacija, ozhog posle depiljacii Але, попри суттєвий прорив у технологіях сучасних салонів краси, багато жінок і надалі намагаються позбутися волосся на тілі за допомогою «бабусиних» рецептів, що збереглися в історії. Але чи такі вони дієві та, чи не залишать по собі сумнівні процедури небажаних слідів. Розглянемо докладніше один з таких рецептів, згідно з котрим потрібно позбавлятися від зайвого волосся за допомогою кави та харчової соди.

Суть «кавового методу»

Отже, для тих жінок, які ще не готові приміряти на себе нову тенденцію залишати волосся під пахвами та в зоні бікіні недоторканим (, так само як і рослинність на ногах), наші прабабусі залишили в зошитах з корисними рекомендаціями наступний рецепт - суміш кави та соди. Для приготування засобу знадобиться три частини меленої кави змішати з однією частиною харчової соди. Кількість компонентів - чайна ложка, столова або й відразу склянка суто індивідуально і залежить від кількості на тілі зайвої рослинності. depiljacija kofe, skrab, kofe i soda v skrabe, opasnaja depiljacija, ozhog posle depiljacii

Підготовлена суміш розбавляється холодною водою до утворення однорідної кашки. Далі рецепт наказує втирати її в шкіру, вкриту зайвим волоссям. Робити це потрібно щодня протягом тижня. За розрахунками наших пращурів кава має виконувати роль скрабу, дозволяючи тим самим соді проникати глибоко до волосяних цибулин і руйнувати їх.

Але, як показує практика, підтверджена результатами численних наукових досліджень, насправді волосяні фолікули знаходяться настільки глибоко, що сода просто не може проникнути до них і, відповідно, подіяти  руйнівно, що їй й приписують стародавні рецепти. 

На додаток, харчова сода може завдати шкірному покриву серйозної шкоди. І, виконуючи будь-які косметологічні процедури з цим хімічно агресивним продуктом, слід дотримуватись граничної обережності. depiljacija kofe, skrab, kofe i soda v skrabe, opasnaja depiljacija, ozhog posle depiljacii

Що стосується бабусиного рецепту, то він не тільки не корисний, а й дуже небезпечний. Все, що може зробити такий собі кавово-содовий скраб – це травмувати шкіру і спровокувати розвиток серйозніших захворювань. Найнебезпечніший вплив суміші меленої кави та харчової соди можуть відчути на собі вагітні жінки та жінки, які вигодовують дитину грудним молоком. Агресивна суміш внаслідок своєї здатності проникати в організм може пошкодити не лише шкіру жінки, а й завдати шкоди її дитині. Для жінок, що перебувають у цікавому положенні, існують інші, більш щадні способи депіляції. depiljacija kofe, skrab, kofe i soda v skrabe, opasnaja depiljacija, ozhog posle depiljacii

Щодо любительок сміливих і ризикованих експериментів, то ще жодна з них не залишила позитивного відгуку, що свідчить про результативність цієї процедури. Навпаки, більшість пише про те, що жодного ефекту після виконання такого скрабування не було. Деякі жінки відзначають появу на шкірі вогнищ подразнення та запальних процесів, що супроводжуються набряками.

Явна небезпека

Підсумовуючи, можна сміливо стверджувати, що метод видалення волосся за допомогою кави та соди використовувати в жодному разі не можна. Найголовнішими факторами, що гучно виступають проти цієї процедури, є:

  • висока ймовірність прояву алергічних реакцій;
  • здатність соди викликати хімічні опіки;
  • висушуючий вплив соди та кави;
  • забарвлююча властивість кавової гущі.

depiljacija kofe, skrab, kofe i soda v skrabe, opasnaja depiljacija, ozhog posle depiljacii

Особливо небезпечними є такі експерименти для чутливої шкіри. яка і без того потребує особливих методів депіляції.

Тобто, мало того, що ви не досягнете ні найменшого результату при спробах виконати депіляцію за допомогою кавово-содового розчину, ви ще й отримаєте шанс пофарбувати свої ніжки у світло-коричневий колір. Не надто приваблива перспектива, чи не так? Це ми вже не говоримо про необхідність подальшого, і, чесно кажучи, досить тривалого відновлення шкірного покриву. А ви погодилися б на такий експеримент? Розкажіть нам у коментарях.