Не вмієте фарбувати нігті?

Не всім жінкам вдається зробити гарний манікюр. Деяким ця, здавалося б, проста процедура просто не вдається. Поговоримо про те, як уникнути найпоширеніших помилок у манікюрі.

Проблеми самостійного манікюру

Якщо ви хочете зробити манікюр у домашніх умовах, але не наважуєтеся через те, що всі попередні спроби були невдалими – не засмучуйтесь. Ми розповімо вам, як уникнути найпоширеніших помилок домашнього манікюру та відкриємо певні секрети майстрів нейл арту.

Нанесення тонких шарів лаку

Більшість жінок, покриваючи нігті кольоровим лаком, набирають на пензлик надто велику його кількість. Саме це і створює основну складність у нанесенні покриття. Практично неможливо нанести рівномірно велику кількість лаку. Тому пам'ятайте - що тонше буде шар - тим легше вам буде рівномірно розподілити його по поверхні нігтя.

Не варто в гонитві за більш насиченим кольором накладати товстий шар лаку. Краще робити шари тонше і наносити їх по два, а то й по три на кожен ніготь. Та й висихають тонкі шари набагато швидше, що відповідно скорочує час виконання манікюру.

Захисні бар'єри

Однією з основних проблем при фарбуванні нігтів завжди було і залишається вислизання пензлика, внаслідок чого лаком забарвлюється не тільки ніготь, а й кутикула та шкіра пальців. Виявляється, уникнути такої неприємності можна дуже легко. Все, що вам знадобиться – це ватяна паличка та косметичний вазелін. Обробіть ним область навколо нігтя. Якщо пензлик здригнеться і забруднить шкіру - після закінчення манікюру ви зможете спокійно витерти лак разом з вазеліном або видалити лак, що встиг підсохнути звичайною апельсиновою паличкою.

Також замість вазеліну можна використовувати рідкий канцелярський клей або клей ПВА. Він також утворює на шкірі захисний бар'єр, який висихаючи, перетворюється на плівку. Саме її разом з лаком, що потрапив на шкіру, ви зможете без проблем зняти зі шкіри після завершення манікюру.

Як виправити помилки манікюру

Втім, якщо ви все-таки припустилися певних помилок, виконуючи манікюр у домашніх умовах, то більшість з них можна вирішити дуже просто. Для цього вам знадобляться:

  • апельсинова паличка;
  • вата;
  • рідина для зняття лаку.

За допомогою цих нехитрих засобів ви можете видалити залишки лаку, що залишилися на шкірі після виконання манікюру. Також для цього можна використовувати тонкий пензлик, що призначається для підведення. Він дуже легко проникає у всі важкодоступні місця, враховуючи ямочки, що знаходяться на межі шкіри та нігтя.

Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам полегшити виконання манікюру в домашніх умовах. Ми ж із задоволенням прочитаємо ваші власні рекомендації – надсилайте нам їх у коментарі.