Найпоширеніші дизайни інтимної зони

Дизайн зони бікіні це відмінний спосіб не лише підтримувати тіло в чистоті та порядку, а й виявити свою індивідуальність. Соціологічні дослідження свідчать, що найчастіше жінки віддають перевагу 5-ом варіантів бікіні дизайну.

design intimnoe zony, intimny design, design bikini, volosy na lobke, seksual'noe bikini Звичайно ж, ніхто не скасовував ексклюзивне оформлення інтимної зони блискітками чи стразами, популярними залишаються стрази, блискітки та аплікації, ваджалінг та фарбування, але 5 дизайнів, які замовляють майстрам косметологічних салонів, не поступаються пальмою першості нікому.

Базова епіляція

Найчастіше цей варіант використовують молоді дівчата, які вперше проводять депіляцію зони бікіні. Популярний він і серед жінок похилого віку, яких вже не цікавить інтимна сторона життя. Цей метод забезпечує охайність і не дозволяє допустити появу волосків, що стирчать з-під купальника, в басейні або на пляжі. design intimnoe zony, intimny design, design bikini, volosy na lobke, seksual'noe bikini

Бразильська

Популярність бразильської епіляції часто пов'язують з активним та насиченим сексуальним життям. Найчастіше саме на цій процедурі вважають за краще зупинятися вагітні жінки – такий вид депіляції набагато полегшує догляд за інтимною зоною та утримання її у чистоті. Можливо, певною мірою популярності цього способу сприяла та обставина, що свого часу його активно рекламували такі зірки Голлівуду як Дженіфер Лопес та Сандра Баллок.

Злітна смуга

Цей спосіб багато в чому схожий з бразильською епіляцією, відрізняється по суті лише у невеликій залишеній смужці вертикального напрямку. Вважається, що мініатюрний кущик рослинності має особливо збуджуючу дію на представників чоловічої статі. У цьому в соціологічних опитуваннях зізналися майже дві третини чоловіків.

design intimnoe zony, intimny design, design bikini, volosy na lobke, seksual'noe bikini На їхню думку, абсолютна відсутність рослинності в жіночій інтимній зоні виглядає по-дитячому і тим самим знижує чоловіче бажання. Справа змінюється, як тільки з-під мереживних трусиків починає проглядатися тоненька смужка волосся.

Трикутник

Цей дизайн передбачає видалення практично всієї рослинності, за винятком невеликого трикутника. Вважається, що такий символ спонукає чоловічий мозок до подальших дій. Так що його можна залишати всім любителькам пристрасного та неприборканого сексу. design intimnoe zony, intimny design, design bikini, volosy na lobke, seksual'noe bikini

Валентинки

Тут без варіантів – такий дизайн інтимної зони надають перевагу невиправним романтикам. Також жінки обирають такий варіант оформлення інтимної зони напередодні важливих свят – Дня закоханих, річниці весілля чи знайомства. Роблять його і як романтичний сюрприз до Дня народження коханого. серце на лобку

Втім, перелік варіантів оформлення інтимної зони можна продовжувати практично нескінченно. Листики, блискавки, келихи мартіні, рибки та навіть цілі освідчення – тут все залежить від власної фантазії та кваліфікації майстра. А якому варіанту віддаєте перевагу особисто Ви?