Наймодніші відтінки манікюру

Напевно, рано чи пізно кожна жінка зіштовхується з проблемою вибору відтінку лаку для нігтів. Незалежно від того, перебуваєте Ви в манікюрному салоні або виконуєте маніпуляції вдома – дилема залишається невирішеною – який відтінок лаку для нігтів вибрати.

manikjur, modny manikjur, cvet manikjura, modny cvet laka dlja nogtej, podbiraem lak Адже, крім того, що він повинен подобатися особисто Вам, дуже хочеться, щоб він відповідав останнім модним віянням. Навряд чи комусь сподобається йти не в ногу з часом.

Окремим питанням залишаються нюанси підбір кольорів лаку для контрастного манікюру та педикюру. У класичному варіанті на ноги наноситься лак насиченого червоного кольору, на руки при цьому наносять світліший лак. Але, за великим рахунком, чітких тенденцій щодо вибору кольору немає.

Тут все просто пояснюється тим, що, крім того, що колір лаку підбирається з розрахунку того, які кольори подобаються особисто Вам, необхідно додатково звертати увагу на форму нігтів і колір шкіри. Уявіть собі – ці аспекти теж мають значення при виборі палітри кольорів. manikjur, modny manikjur, cvet manikjura, modny cvet laka dlja nogtej, podbiraem lak

Наприклад, на смаглявій шкірі, якщо вона, звичайно ж, позбавлена певного сірого відтінку, красиво і гармонійно виглядають усі кольори лаку. Але, якщо сірий відтінок все ж таки помітний - уникайте приглушених тонів червоного, рожевого і бордового кольорів.

Для власниць фарфорової білої шкіри найкраще підійдуть тепла кольорова гама лаків. Якщо ж Ви вирішили нанести на нігті лак кольору nude, в жодному разі не зупиняйте свій вибір на лаку, відтінок якого ідентичний з кольором Вашої шкіри. В крайньому разі Ви можете спробувати нанести лак, відтінок якого буде як мінімум на три тони відрізнятиметься від кольору шкіри. Причому, не має ніякого значення, він буде світлішим або темнішим за шкіру. manikjur, modny manikjur, cvet manikjura, modny cvet laka dlja nogtej, podbiraem lak

Пастельні тони лаку відмінно підходять жінкам, які від природи мають дуже коротку нігтьову пластину. Такий колір може візуально подовжити нігті та подарувати їм абсолютно новий вигляд.

Тренди сезону

Що стосується загальних рекомендацій щодо підбору палітри кольорів, то ця осінь надає милим жінкам досить великий вибір кольорів. Це пряно-коричневі відтінки, в які відповідно входить золотий та бронзовий колір. Саме такі кольори красувалися на руках манекенниць, які брали участь у модних показах на світових подіумах.

У тренді колір індиго, винний та стигла вишня. Не відстає від них корал та пурпурові тони. Причому зациклюватися не варто та уваги гідне все різноманіття цих лаків. manikjur, modny manikjur, cvet manikjura, modny cvet laka dlja nogtej, podbiraem lak

Саме величезна кількість модних цього сезону відтінків дозволяє дівчатам дозволити собі ризиковані експерименти, в яких вони запросто можуть йти на поводу у власних бажань. Такі експерименти рано чи пізно призведуть до того, що ви знайдете свій власний, неповторний образ.

Якщо Вам і раніше подобався варіант місячного манікюру, можете радіти – з модної тенденції він перетворився на класичний стиль і тепер актуальний у будь-яку пору року. Сезони лише вносять невеликі корективи у його дизайн. Наприклад, цієї зими він буде більш приглушеним і заграє новими фарбами, трохи розбавленими сірими тонами. manikjur, modny manikjur, cvet manikjura, modny cvet laka dlja nogtej, podbiraem lak

Помітно посилення акцентів на самій лунці – вона стане на кілька тонів темнішою за основний колір лаку. Якщо використовується прозорий лак - кінчик нігтя і лунка можуть бути золотистого або сріблястого кольору. Ніготь, виконаний у такому дизайні, нагадує дорогоцінний камінь, обрамлений в ексклюзивну оправу.

Ризикуйте та фантазуйте, а мої поради допоможуть Вам завжди залишатися на гребені моди. Якщо ж у Вас виникли власні ідеї щодо того, як урізноманітнити манікюр цього сезону – ділитесь з нами у коментарях.