Найдовші нігті у світі

Страшна сила краси відома всім. Одним з її атрибутів вважаються довгі нігті. Але, чи можна вважати гарними нігті, які досягли воістину жахливих розмірів. Хто вони – рекордсмени по довжині нігтів і як живеться їм із метровими «манікюрами».

manikjur, samye dlinnye nogti, rekordsmeny po dline nogtej, nogti v knige rekordov Ginnesa, dlinnye nogti

Книга рекордів Гіннеса

Звернувшись до книги Гіннеса можна знайти безліч незвичайних фактів, пов'язаних з нігтями та їх довжиною. Ще донедавна згідно з цією книгою, що містить у собі світові рекорди, володаркою найдовших на планеті нігтів була визнана Лі Редмонд.

Нігті мешканки американського містечка Солт Лейк Сіті загалом досягали завдовжки 8,65 метра. А не стригла вона їх із 1979 року. Цей рекорд був зафіксований у 2008 році та, як не дивно, знайшлися ще представники людського роду, які не тільки наздогнали, а й перегнали 70 річну американку за довжиною власних відрощених нігтів. То хто ж ці сміливці, які не побоялися випробувати на собі всі складності повсякденного життя з нігтями, які лякають просту людину своєю довжиною? Отже, перелік рекордсменів з нігтів:

  1. Шрідхар Чілал.
  2. Аяна Вільямс.
  3. Кріс "Графіня" Уолтон.
  4. Лоретта Адамс.
  5. Луїза Холліс.

Хто всі ці люди та що змусило їх відрощувати довгі нігті - бажання прославиться на весь світ?

Шрідхар Чиллал

Відповідно до тієї ж книги рекордів Гінесса, аж до літа 2018 звання людини з найдовшими у світі нігтями по праву належало індійському жителю Шрідхару Чіллалу. Якщо плюсувати довжину п'яти нігтів лівої руки цього чоловіка, виходить майже 10 метрів. Для тих, кому складно уявити цю цифру в уяві, уточнимо – 10 метрів це загальна довжина двох легкових автомобілів. Шрідхар не стриг нігті з 1952 року, тобто, на відрощування рекорду пішло понад 60 років.

manikjur, samye dlinnye nogti, rekordsmeny po dline nogtej, nogti v knige rekordov Ginnesa, dlinnye nogti

Навіщо чоловік стільки років зазнав таких мук – достеменно невідомо. А мук, чесно сказати було чимало. Ось тільки деякі з них:

  1. Вночі кожні пів години потрібно було вставати та перекладати ліву руку на інший бік (тендітні та ламкі нігті не дозволяли повертатися самостійно, не прокидаючись).
  2. Кінцівка сильно деформувалася, і кожен рух віддавав нестерпним болем.
  3. Під вагою нігтів постраждав нерв, і чоловік оглух на ліве вухо.

Крім суто фізичних неприємностей та больових відчуттів, Чиллала ніяк не міг знайти собі гідну роботу. Роботодавців просто лякав вигляд нігтів на його лівій руці. Щоправда, це не завадило чоловікові мати сім'ю і стати щасливим батьком двох діток.

Зрештою, досягши бажаного та отримавши звання людини з найдовшими у світі нігтями, Шрідхар вирішив зістригти нігті. Найцікавіше, що це було зовсім непросто. За довгі десятиліття нігті індійця настільки затверділи, що обрізати їх було неможливо.

Лікарям, до яких звернувся чоловік, теж довелося несолодко. Для того, щоб обстригти нігті, їм довелося використовувати спеціальну пилку, призначену для того, щоб виконувати трепанацію черепа. На сьогодні його дивовижні у прямому значенні цього слова, нігті можна побачити в музеї Ripley's Believe It Or Not (Нью-Йорк), а 82-річний Шрідхар Чиллал став вільним.

Аянна Вільямс

Все в тому ж 2018 Книга рекордів Гіннеса оголосила Аянну Вільямс володаркою найдовших нігтів на парі жіночих рук. Загальна довжина їх становила 5 метрів 70 см, а найдовший ніготь виріс до 63-х см.

manikjur, samye dlinnye nogti, rekordsmeny po dline nogtej, nogti v knige rekordov Ginnesa, dlinnye nogti

Саме нігті зробили власницю манікюрного салону відомою на весь світ, а вирощувала вона їх не багато не мало - 23 роки. Така своєрідна реклама власного бізнесу. Погодьтеся, на нігтях такої довжини дуже красиво виглядає дизайнерський манікюр, наприклад, ювелірні нігті. Для того, щоб нігті не ламалися американка постійно зміцнює їх за допомогою акрилу та затверджувача. Це важливо, тому що полагодити зламаний ніготь такої довжини просто нереально.

Кріс «Графіня» Волтон

Загальна довжина нігтів цієї американської співачки була зафіксована на позначці 7.3 метри, а найдовший з них був 91 см. Рекорд був зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса ще 2011 року. За словами співачки, відрощування нігтів не було запланованим і розпочалося абсолютно спонтанно.

manikjur, samye dlinnye nogti, rekordsmeny po dline nogtej, nogti v knige rekordov Ginnesa, dlinnye nogti

Тільки потім, коли нігті, що відросли, почали нагадувати зміїний клубок і привертати до себе загальну увагу, Кріс зрозуміла, що є володаркою справді ексклюзивного манікюру.

Лоретта Адамс

Найдовший ніготь цієї темношкірої красуні завдовжки 89 см, загальна ж довжина її нігтів майже 4 метри. Але дівчина недовго витримала і досить швидко зістригла рекордний манікюр.

manikjur, samye dlinnye nogti, rekordsmeny po dline nogtej, nogti v knige rekordov Ginnesa, dlinnye nogti

Втім, це зовсім не дивно - їсти, приймати ванну, помити посуд і навіть застебнути джинси з такою красою практично нереально.

Луїза Холліс

На закінчення не можна пройти повз володарку найдовших нігтів не тільки на руках, а й на ногах. Саме такий світовий рекорд встановила Луїза Холліс, загальна довжина нігтів якої становить 2.5 метри.

manikjur, samye dlinnye nogti, rekordsmeny po dline nogtej, nogti v knige rekordov Ginnesa, dlinnye nogti

Для того, щоб мати можливість пересуватися самостійно, вона змушена носити взуття з відкритими носами навіть взимку. Чи варто така сумнівна краса усіх цих жертв?

А як ви ставитеся до таких експериментів і погодилися б пожертвувати особистим комфортом для того, щоб через десятки років опинитися на сторінках книги рекордів Гіннеса? Можемо порадити вам, як прискорити ріст нігтів, щоб вони стали екстремально довгими.