Навислі повіки - вправи

Навислі повіки надають нашому обличчю сумного і втомленого виразу. Чи відомо вам, що для того, щоб позбавити себе від цього можна використовувати вправи спеціального фейсфітнесу.

Вікові зміни шкіри повік

На жаль, від старіння шкіри обличчя та повік зокрема не застрахований зовсім ніхто. Але, запобігти цьому і підняти навислу повіку вам допоможе серія спеціальних вправ. Так чому ж нависає повіка. Насамперед виною нависання  є вікове послаблення м'язів, опускаючись, вони тягнуть за собою і шкіру. При цьому якщо правильно підібрати комплекс вправ, то результат може бути неймовірним - ви просто забудете про проблему навислих повік.

Починаємо з розминки

Для забезпечення хорошого кровотоку та прогріву м'язів широко розкрийте очі, стежте, щоб лоб при цьому не був наморщений. Починайте обертати очима «вправо-вліво». Виконуйте протягом 30 секунд. Протягом наступних 30 секунд - безперервно моргайте.

Перша вправа

Розплющте очі максимально широко. Визначте точку, що знаходиться перед вами, і сфокусуйте на ній погляд. Порахуйте до п'яти й заплющіть очі, не примружуючись при цьому. Знову порахуйте до п'яти, розплющте очі й починайте вправу з початку. Повторів має бути 10, виконуйте їх без перерв. Не напружуйте під час вправи лоба.

Друга вправа

Поставте вказівні пальці на верхню точку брів. Секунди на дві підніміть брови, добре напружуючи м'язи, але не допускаючи прояву заломів. Зведіть брови 10 разів, після цього зробіть десяти секундну перерву. Зробіть ще два підходи. Цю вправу не рекомендується робити жінкам, які мають явні міжбрівні заломи.

Третя вправа

Середні пальці ставлять на перенісся біля внутрішніх куточків очей. Вказівні – на місця утворення «гусячих лапок». Заплющуйте очі й починайте натискати пальцями на шкіру, відчуваючи при цьому досить сильний натяг м'язів. Витримайте в такому положенні близько 40 секунд. Після 15 секундної перерви повторіть вправу ще двічі.

Четверта вправа

Поставте вказівні пальці на верхні повіки закритих очей. Притримуйте пальцями очі, намагаючись одночасно відкривати їх. Має відчуватися опір. Вправу повторюють 20 разів із десятисекундною перервою. Вправу повторюють двічі.

Таким чином, за допомогою цих нескладних вправ ви зможете виконувати ліфтинг повік у домашніх умовах та заощадити на відвідуванні косметичного салону. Успіхів вам і чекаємо на ваші коментарі з приводу дієвості методів фейс фітнесу.