Навіщо потрібне волосся в паху та пахвами
Ніхто не заперечує факт того, що природа геніальна і геніальна у всьому. Відповідно, будова людського організму має бути ідеальною. То навіщо ж тоді у людей росте волосся під пахвами й в паху? Чи виконують вони якусь важливу для організму функцію, наприклад, як волосся, що росте в носі? Чи потрібно голити волосся під пахвами та чи можна обійтися без депіляції у зоні бікіні?
Дві теорії необхідності
Думки щодо того, навіщо природа наділила нас волоссям на тілі, розходяться. Прибічники однієї теорії вважають, що лобкова рослинність і рослинність під пахвами призначається для того, щоб знизити тертя, що виникає під час руху. Тобто, якщо поголити волосся під пахвами, то шкіра подразнюватиметься від тертя, створюючи при цьому почуття незручності та дискомфорту. Але навряд чи цю теорію підтримають ті люди, які регулярно збривають волосся під пахвами та рослинність у зоні бікіні.
Прихильники другої теорії схиляються до думки, що волосся в інтимній зоні навпаки призначене для забезпечення нам сексуальної привабливості. Вся річ у тому, що особливі сальні залози, які знаходяться під пахвами та в інтимній зоні, виділяють особливу рідину, яку і вловлює рослинність, що розташована в цих місцях.
Ці секрети мають властивість руйнувати специфічні бактерії, утворюючи при цьому особливий мускусний запах. Саме ці так звані феромони пристрасті, на думку дослідників, які проводили клінічні дослідження, діє на представників протилежної статі як сексуальний атрактант – збудник.
Тобто, якщо слідувати логіці, після того, як чоловік або жінка збривають волосся в паху чи зоні бікіні, вони позбавляються цього особливого мускусного запаху і, відповідно, своєї сексуальної привабливості в очах партнера.
До речі, на підтримку цієї теорії виступає й інформація, надана вченими – палеонтологами, які вивчають життя наших далеких предків – первісних людей. На їхню думку, у ті далекі часи найпривабливішими для перших жінок були саме ті чоловіки, чиє тіло було вкрите волоссям більше, ніж у суперників. Але чим же насправді є феромони та чи правда те, що депіляція повністю позбавляє нас цих корисних помічників?
Молекули феромонів
Особливі летючі молекули називаються феромонами. Їхнім головним призначенням є акцентування на вашій особі уваги осіб протилежної статі. Орган, який уловлює ці чарівні бактерії, розташований біля носа.
Якість і інтенсивність феромонів, що уловлюються, безпосередньо впливають на звернення уваги сексуальних партнерів. За ними чоловіки та жінки визначають ступінь сексуальної привабливості співрозмовника.
Усі феромони вчені умовно поділяють на дві групи:
- Молекули дальньої дії, що сигналізують про те, що в безпосередній близькості від вас знаходиться представник протилежної статі.
- Молекули ближньої дії, що відповідають за сексуальну привабливість людини, що знаходиться поруч.
То чи не ризиковано позбавлятися зайвої рослинності на тілі? Може не дарма, в сучасному суспільстві знову з'являються модні тенденції, слідуючи котрим вже не доведеться голити лобок і пахви?
Агресивна дія епіляції
Прислухаючись, знову ж таки, до нових наукових досліджень, багато хто починає серйозно замислюватися про те, чи варто вдаватися до кардинальних заходів позбавлення від рослинності на тілі. У першу чергу йдеться про деякі види епіляції, під час яких агресивний вплив спрямований не тільки на волосяні фолікули, а й на залози, в яких безпосередньо виробляються наші сексуальні феромони.
Таким чином відбувається неминуче зниження їхньої кількості, що своєю чергою зменшує сексуальну привабливість для осіб протилежної статі. Може все ж таки дарма жінки почали голити тіло і навіщо видаляють рослинність на тілі чоловіки?
То що важливіше? Чиста і позбавлена рослинності шкіра або біохімічні процеси, здатні привести до вас потенційного партнера, якому, до речі, може бути абсолютно байдуже, чи голили ви зону бікіні та пахви чи ні?
Особисто ви готові ризикнути та піти на лазерну епіляцію? Або вам більше до душі воскова епіляція або шугаринг, що залишають шанси на життя сексуальним молекулам – феромонам?