Навіщо на нігтях лунули

Якщо уважно придивитися до нігтів, у їх основі можна побачити світліші, порівняно з основною нігтьової пластиною, області.

lunuly na nogtjah, что lunuly говорить про здоров'я, lunuly і здоровье, отцтвство lunul Їх називають лунули (лунки), вони є в кожної людини, можуть бути більшими або меншими, а в деяких людей зовсім відсутні. Також помічено, що лунки можуть бути не на всіх нігтях або відрізнятися між собою розміром або кольором. Він може практично зливатися з нігтьової пластиною, або ж сильно відрізняться від неї. Буває, що з віком лунули зовсім стають непомітними – зникають.

Зв'язок лунок та здоров'я

Будова нігтьової пластини передбачає фізіологічну наявність лунок у здорової людини. В той самий час лунки здатні сигналізувати про порушення в роботі органів та систем організму та багатьма фахівцями розглядаються як засіб для візуальної діагностики серйозних захворювань. До речі, а Вам відомо, навіщо людям нігті? lunuly na nogtjah, что lunuly говорить про здоров'я, lunuly і здоровье, отцтвство lunul

Такі методики для розпізнавання хвороб використовувалися ще цілителями Стародавнього Китаю та Тибету. Цю інформацію підтверджують і сучасні медики, які пов'язують лунули, генетичні аспекти та ослаблене харчування капілярів нігтів, на яке впливають нігті, що відростають.

У деяких випадках форма і змінений вид лунок свідчить не про захворювання, а про схильність до нього людського організму. Це означає, що вчасно вжиті заходи допоможуть запобігти хворобі та заздалегідь підтримати найслабші органи та системи організму. lunuly na nogtjah, что lunuly говорить про здоров'я, lunuly і здоровье, отцтвство lunul

Безпосередній зв'язок

Тепер докладніше розглянемо взаємозв'язок між місяцями та здоров'ям:

  • Великі світлі лунки – говорять про відмінне функціонування кровоносної системи, здоров'я ендокринної системи, та загальний життєвий тонус організму.
  • Маленькі – говорять про проблеми чи схильність до захворювань, причому кожен із пальців пов'язаний з окремим органом. lunuly na nogtjah, что lunuly говорить про здоров'я, lunuly і здоровье, отцтвство lunul
  • Великий - відповідає за мозок: нервово-психологічні розлади, може свідчити про депресію і навіть шизофренію: також мова може йти й про захворювання легень: туберкульоз, емфізему, пневмонію або симптом хронічного курця.
  • Вказівний – малий таз, шлунково-кишковий тракт, товста кишка. Інша група вчених пов'язує відсутність лунок на цьому пальці з хронічними запаленнями трахеї або гортані та хворобами сечостатевої системи.
  • Середній – кровопостачання та серцево-судинна система. Можливі прояви: гіпотонія, вегето-судинна дистонія, артеріальна гіпертензія. Всі ці захворювання відносяться до надзвичайно серйозних і вимагають негайного медичного обстеження та, відповідно, лікування. lunuly na nogtjah, что lunuly говорить про здоров'я, lunuly і здоровье, отцтвство lunul
  • Безіменний – лімфатична та ендокринна система, нирки, яєчники та надниркові залози;
  • Мізинець – кишечник, точніше скупчення у ньому шлаків.

Таким чином, якщо Ви уважно стежитимете за станом лунок на Ваших нігтях, то зможете вчасно відреагувати на захворювання, що починаються, і зупинити їх. Також можна вчасно вжити профілактичних заходів і запобігти початку захворювання.

А які методи визначення здоров'я організму відомі Вам? Можливо, Вам дісталися від бабусі особливі секрети? Поділіться з нами у коментарях.