Натуральні нігті – правда, міфи та помилки
Сучасна нейл індустрія пропонує нам величезну кількість нововведень - біогелі та гель лаки , нові техніки виконання манікюру . За всім цим багато жінок вже забули про те, що догляд потрібний і власним, натуральним нігтям.
Як правильно стежити за натуральними нігтями
На жаль, далеко не завжди жінки, доглядаючи свої нігтики, виконують всі процедури правильно. У домашньому догляді існують певні тонкощі, які обов'язково слід враховувати. Для початку поговоримо про кальцій.
Чи корисний кальцій для нігтів
Чомусь, насамперед жінки, розглядаючи свої нігті, що шаруються, згадують про те, що їм в терміновому порядку необхідно заповнити нестачу кальцію в організмі. Те ж саме спадає на думку при сухій нігтьовій пластині, що лущиться, у випадках, коли нігті стають занадто м'якими й податливими, погано ростуть.
Але, далеко не завжди після того, як жінка починає поглинати величезну кількість кальцію в молочних продуктах або вітамінних добавках, нігті починають рости як на дріжджах. Не всім відомо, що роль кальцію в цьому питанні досить перебільшена. Так, від крихкості кальцій ваші нігті позбавить. Але тільки по-справжньому здорові нігті - це не тільки міцність, але і помірна еластичність.
Головні характеристики нігтьових пластин
Головним компонентом нігтьової пластини виступає зовсім не кальцій. Наші нігті на 90-95% складаються з кератину. Це один із найміцніших білків натурального походження. Він має високу стійкість до кислот, лугів, впливу надмірно високих або, навпаки, занадто низьких температур. Водночас відсотки складу нігтьової пластини, що залишилися, припадають на воду. Вона відповідає за еластичність і гнучкість, так само як і один відсоток холестерину, що міститься в нігтях.
До речі, кератину нігті зобов'язані й своїй шаруватій структурі, саме вона дозволяє нігтьовим пластинам вбирати величезну кількість олій та жирів. Це сприяє і лікуванню, і відновленню нігтів. Але, доглядаючи нігті, потрібно пам'ятати про те, що віддає нігтьова пластина речовини так само просто, як і вбирає їх. Внаслідок цього після курсу лікування потрібно полірувати (запечатувати) нігті.
Безпосередньо у самому кератині міститься до п'яти відсотків сірки. Вона відповідає за міцність нігтів. З появою проблем з нігтями обов'язково слід заповнювати нестачу цього компонента в організмі. Ще краще, якщо ви розпочнете приймати повноцінний вітамінний комплекс. Адже крім сірки нігтям для регенерації потрібні цинк і фосфор, миш'як і, звичайно ж, цей кальцій.
Починаючи відновлення нігтів, не чекайте моментального результату. Пам'ятайте, що повне відновлення нігтьової пластини може проходити пів року. Головне, щоб відновлення було успішним, а ми чекаємо від вас порад та рекомендацій.