Насадки для нігтів

Попри те, що в моду вже міцно увійшло покриття нігтів гель лаком, деякі жінки досі користуються звичайними складами, періодично покриваючи ними нігті. А чи пам'ятаєте ви про такий незамінний у цьому випадку пристрій, як насадки для нігтів.

Навіщо використовують насадки для нігтів

Ще трохи раніше кожна поважаюча себе дівчина знала, як виглядають насадки для нігтів і для чого саме вони призначаються. Попри зростаючу популярність гель лаку, цілком можливо, що цей аксесуар і зараз комусь зможе стати в пригоді.

Якщо ви, з якихось причин, вирішили знову скористатися звичайним лаком для нігтів, доведеться згадати й про те, що такий лак досить довго сохне. Особливо багато часу потрібно витратити на сушіння, якщо лак не особливо якісний або ви нанесли занадто багато його шарів.

У такому разі, час просто витікає в нікуди, тому що виконувати будь-які роботи з ще не висохлим лаком у вас не вийде. А сохнути такий лак може і пів години, і годину, і півтори. І якщо ви раптом будете необережні, манікюр буде безнадійно зіпсований і доведеться починати все заново. Для того, щоб цього не сталося, використовуйте спеціальні накладки для нігтів і всі проблеми будуть вирішені.

Як виглядають та як використовуються накладки для нігтів

По суті, накладки для нігтів є звичайними наконечниками з пластику, які одягаються на пальці. Їхнє кріплення виконується настільки акуратно, що манікюр анітрохи не страждає від цього. Легкі, всього близько 100 г насадки на руці практично не відчуваються. Колірна гама накладок найчастіше матова блідо-рожева. Це робить їх ще непомітнішими на руках під час носіння.

Виробники пропонують накладки у комплектації по десять штук – по одній накладці на кожен із пальців. Всі вони підігнані строго за розміром. Зверніть увагу, що всі манікюрні накладки для пальців призначаються для багаторазового використання. Фахівці рекомендують надягати накладки, починаючи з великого пальця і закінчуючи мізинцем.

Вибираючи насадки для нігтів, зверніть увагу на моделі, які виготовлені таким чином, щоб надягати їх ще до покриття на нігті. особлива захисна поверхня влаштована таким чином, що її можна підняти вгору та без ускладнень нанести потрібну кількість шарів лаку для нігтів.

Отже, якщо ви не хочете витрачати час на очікування того, поки висохне лак для нігтів – купуйте спеціальні насадки. А ось те, які емоції викликали у вас «нігті у русі» - саме так називають ці накладки за кордоном, обов'язково напишіть нам у коментарях.