Нарощування волосся - капсульне або стрічкове, яке вибрати?

Практично кожна жінка мріє про розкішне і довге волосся. Але далеко не для всіх відрощування довгого волосся легка справа. У деяких волосся росте настільки повільно, що цей процес може зайняти й кілька років.

нарашування volos, lentochnoe narashhivanie volos, kapel'noe narashhivanie volos, narashhennye volosy В окремих випадках волосся росте швидко, але, у зв'язку з індивідуальними особливостями організму воно може рости ще повільніше, чим навряд чи потішить свою власницю. У таких випадках дуже хотілося б, ніби в машині часу перенестися в майбутнє і побачити себе в дзеркалі всю таку красиву-прекрасну.

Саме таку технологію пропонує нам процедура нарощування волосся. А чи варто Вам нарощувати волосся, Ви зможете вирішити після прочитання моєї статті. Почнемо з того, що сучасна косметологічна індустрія пропонує два способи нарощування волосся – капсульне та стрічкове. Розглянемо докладніше кожну з них.

Капсульне нарощування

Капсульна технологія нарощування передбачає кріплення на волоссі маленьких практично прозорих капсул. Розміром з рисову зернинку, капсула, з якої «росте» довгий локон практично не помітна в місці кріплення, вона візуально прихована від сторонніх очей і неозброєним поглядом помітити її неможливо. нарашування volos, lentochnoe narashhivanie volos, kapel'noe narashhivanie volos, narashhennye volosy

Єдиним, однак, досить істотним недоліком такої методики є те, що майстер для того, щоб надійно закріпити капсулу повинен впливати на неї високою температурою. А вже це, своєю чергою, цілком може нашкодити волоссю. Особливо, якщо воно від природи ламке та слабке.

Очевидною перевагою методики виступає комфорт «експлуатації» такого волосся. Воно підходить для «продовження» будь-якого типу волосся та будь-якої зачіски. Головне, на що треба звертати увагу – це професіоналізм майстра. Якщо недостатньо кваліфікації, пасмам не судилося протриматися на голові й тижня часу. Якщо ж процедура буде виконана якісно, все, що залишається - це правильно доглядати своє нове розкішне волосся і придумувати для нього нові чудові зачіски. нарашування volos, lentochnoe narashhivanie volos, kapel'noe narashhivanie volos, narashhennye volosy

Стрічкове нарощування

Головною перевагою цього виду нарощування волосся можна вважати відсутність впливу високих температур під час виконання процедури. Стрічки із прикріпленими на них пасмами приклеюються на спеціальний клейовий склад. Але, безпека безпекою, а от проводити з нарощеним стрічковим способом волоссям сміливі експерименти з новими зачісками у Вас навряд чи вийде. Та й в експлуатації вони менш зручні. нарашування volos, lentochnoe narashhivanie volos, kapel'noe narashhivanie volos, narashhennye volosy

Матеріал для нарощування

Як у стрічковому, так і в капсульному нарощуванні може використовуватися різний матеріал, і тут вибір насамперед залежить від того, яку суму Ви готові заплатити за процедуру. Звичайно ж, штучне моноволокно обійдеться дещо дешевше за натуральні пасма. Щодо останніх, то їх додатково класифікують по регіонах. Так, розрізняють волосся:

  • азіатське;
  • слов'янське;
  • європейське. нарашування volos, lentochnoe narashhivanie volos, kapel'noe narashhivanie volos, narashhennye volosy

До речі, багато майстрів, які займаються нарощуванням волосся, вважають, що нашим співвітчизницям найбільше підходять саме слов'янські кучері, тому вони й коштують у нас дорожче.

Також на вартість процедури впливають колір обраних пасм та їх довжина. Вибирайте найбільш підходящу для Вас та поділіться своїми враженнями у коментарях.