Нарощування вій зі стразами

Любителькам виглядати оригінально і надавати своїм війкам привабливий вигляд неодмінно припаде до душі варіант нарощених вій, прикрашених стразами.

resnicy з strazami, strazy на resnicah, narashhennye resnicy s украшеньями, ukrashenija на resnicah, криштали Svarovski Невеликі блискучі вкраплення на Ваших віях будуть виглядати дуже оригінально, а очі, що виблискують, неодмінно привернуть увагу на будь-якій вечірці. Така прикраса, якщо, звичайно, вона правильно закріплена професійним майстром, не створює почуття дискомфорту і не завдасть шкоди Вашим рідним віям.

Ідея прикрашати вії стразами з'явилася нещодавно. Але її оригінальність сприяла тому, що вона дуже швидко стала надзвичайно популярною серед модниць, особливо ця тенденція припала до душі молодим дівчатам. Додатковою перевагою використання таких незвичайних прикрас для вій стала різноманітність:

  • форм;
  • розмірів;
  • варіантів декору.

resnicy з strazami, strazy на resnicah, narashhennye resnicy s украшеньями, ukrashenija на resnicah, криштали Svarovski Це дозволяє втілити у життя будь-який варіант прикраси, який підкаже політ вашої фантазії. Головне, намагатися тримати себе в рамках для того, щоб стразики на віях не виглядали надто вульгарними.

Які прикраси використовуються на віях

Для того, щоб вії заіскрилися, можна використовувати два варіанти стразів – скляні або акрилові. Найвідомішими кристалами, які можна використовувати для прикраси вій, цілком заслужено вважаються кристали Swarovski.

Ці камені відрізняються серед інших прекрасним вибором кольорової гами, ніжними переливами кольорів та особливим, неповторним блиском, в якому без проблем проглядаються всі кольори веселки. Єдиним недоліком кристалів Сваровськи можна вважати їх те, що коштують вони досить дорого. resnicy з strazami, strazy на resnicah, narashhennye resnicy s украшеньями, ukrashenija на resnicah, криштали Svarovski Але, звичайно ж, і якість цих камінців надзвичайно висока. До переваг матеріалу відносяться те, що вони:

  • комфортні у використанні;
  • відрізняються матовою ніжною основою, що гарантує відмінне зчеплення з віями незалежно від того, штучні вони чи натуральні.

Для того, щоб замість кристалів Сваровскі Вам не підсунули підробку, необхідно купувати каміння виключно у перевірених офіційних дилерів або звертатися в солідний косметичний салон.

Правильний підбір кольору та розміру

Якщо рішення прикрасити вії стразами було прийнято Вами вперше, краще буде, якщо щодо вибору кольору, розміру та фактури камінчиків Ви прислухаєтеся до поради фахівця – майстра з косметичного салону. Він зможе реально оцінити, які саме камені зможуть найкраще прикрасити Ваше обличчя, зробити його яскравим та виразним, не обтяжуючи при цьому вії, незалежно від того – власні вони чи нарощені. resnicy з strazami, strazy на resnicah, narashhennye resnicy s украшеньями, ukrashenija на resnicah, криштали Svarovski

Зняття стразів

Якщо настав час, і декор Вам набрид, пам'ятайте, що зняти його можна самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця. У цьому допоможе будь-який засіб для зняття макіяжу на олійній основі. Це може бути оливкова олія і навіть звичайна рослинна. Якщо використовувався латексний клей, відкріплення стразів від вій буде дуже легким, головне - бути обережним і не поранити повіки. resnicy з strazami, strazy на resnicah, narashhennye resnicy s украшеньями, ukrashenija на resnicah, криштали Svarovski Якщо при наклеюванні використовувався інший препарат, для його зняття необхідно придбати спеціальний гель, призначений для того, щоб знімати накладні вії.

Якщо ж ви, навпаки, хочете, щоб Ваші вії протрималися довше, намагайтеся бути обережними під час вмивання і в жодному разі не тріть очі.