Нарощування вій преміум класу – що це?

Багато хто чув про нарощування преміум класу, але мало хто розуміється на тому, що це таке. Зараз я виправлю це і розповім вам про всі тонкощі цієї процедури.

Тривалість процедури нарощування становить приблизно дві години. Виконується вона у кілька етапів:

  1. Вії та шкіра на повіках обробляються за допомогою спеціального складу.
  2. Нижні повіки захищають від попадання клею спеціальними накладками.
  3. До кожної своєї вії прикріплюються дві-три штучні.
  4. Нарощені волоски покривають особливим складом для захисту.

Зверніть увагу, щоб процедура була виконана якісно, на неї доведеться витратити приблизно дві години, може трохи більше. Якщо біля штурвала новачок, нарощування займе близько трьох годин. Тому ніколи не погоджуйтесь на нарощування у майстра, який обіцяє вам зробити його за півгодини. Це неможливо і процедура в будь-якому випадку буде неякісною.

Те саме можна віднести й до корекції, без якої в жодному разі не обійтися. Після двох тижнів після нарощування вона у будь-якому разі знадобиться. Майстер видалить волосинки, які відриваються разом із власними, що випадають, і замінить їх новими віями. Все це в загальному також може зайняти дві з половиною години.

Для нарощування преміумкласу майстри використовують спеціальні матеріали – різні за розміром, товщиною та обсягом вії, клеї з різним часом висихання, праймер сегмента преміум, що збільшує зчеплення вій і, відповідно, термін їх носіння.

Для додаткового комфорту клієнтам та зручності собі коханому професійні майстри також використовують спеціальні подушечки або стрічки для захисту від попадання клейового складу на волоски.

В принципі, вже за кількістю матеріалів та інструментів та їх якістю ви можете визначити рівень професіоналізму майстра. Нарощування вій процедура відповідальна отож підходити до неї потрібно з усією серйозністю.

Успіхів вам милі пані, а ми чекаємо у коментарях фотографії ваших надзвичайно красивих вій.