Варіанти нарощування вій: класика, 2D, 3D

У більшості жінок немає достатньо часу та терпіння, щоб клеїти накладні вії щодня. Тому не дивно, що нарощування вій в останні роки стає все популярнішим.

Але як не розгубитися в такому різноманітті варіантів нарощування, і що означають ці загадкові позначення 2D, 3D, 4D ... Моя стаття сьогодні допоможе вам в цьому розібратися. naraschivanie resnic, obyemnoe naraschivanie, 3d naraschivanie

Об'єм нарощених вій може змінюватись в залежності від індивідуальних побажань та природних даних ваших рідних вій. Виходячи з цього і з'явилися позначення ступеня об'ємності, ті самі "класика", "2D", "3D" і так далі. На цей момент рівень «гламурності» вій зупинився на позначці 9D! vidy resnic dlya naraschivaniya

Чим відрізняється об'ємне нарощування від звичайного?

Класичне нарощування - це спосіб, коли 1 штучна вія приклеюється до 1 натуральної. Цей метод також відомий як 1:1. Класичний варіант ідеально підходить для дівчат, у яких досить багато власних вій, але є бажання додати трохи більше довжини та об'єму. Класичні вії виглядають найприродніше. 

klassicheskoe naraschivanie resnic. vidy naraschivaniya resnic

Об'ємне нарощування - коли кілька штучних вій кріпляться до однієї натуральної. Якщо дві вії кріпляться до однієї натуральної, то такий тип нарощування позиціюється як 2D, якщо три штучні вії клеять на 1 натуральну, то це 3D і т.д.

naraschivanie resnic, vidy naraschivaniya resnic, 3d naraschivanie

Об'ємні вії світліші, пухнасті та роблять погляд більш відкритим. Такі вії ідеально підходять для клієнток, які не є власницями великої кількості "рідних" вій, у віях є залисини, або для тих хто просто хоче більш драматичний погляд, без використання товстіших важчих вій.

Основоположницею об'ємного методу нарощування вій є майстер із Москви Ірина Левчук, і за кордоном цей метод також відомий як «російський об'єм». Для такого виду нарощування використовуються вії значно тонші, ніж при класичному методі нарощування (для класики зазвичай використовується діаметр 0.07 мм). Такі вії значно легші, ніж класичні. Один (3D) пучок об'ємних вій важить менше ніж одна вія для класичного нарощування. Крім того, при об'ємній техніці використовується набагато менше клею, тому Ви не відчуваєте ніякого обтяження на ваших очах. Ви просто насолоджуєтеся гарними пухнатими віями.

vidy resnic, 3d naraschivanie resnic

«3Д вії – це майбутнє нарощених вій. На відміну від старої школи накладних вій, які важко кріпити і неможливо носити довше ніж кілька днів, 3D вії виглядають цілком природно і носити їх можна до трьох місяців з дня поточного нарощування» - говорить Левчук.

Догляд

Догляд за об'ємними віями простий, і не відрізняється від догляду після класичного варіанта нарощування. Якщо підтримувати вії належним чином, вони можуть протриматися кілька місяців. Безумовно, майстри радять приходити на корекцію кожні 3 тижні, але не всі мають таку можливість. Якщо Ви не можете залишити вії недоторканими та використовуєте макіяж, то допомогти війкам протриматися довше ви можете уникаючи води та жиро містких засобів. Так само абсолютно всі майстри не радять використовувати туш, тому що об'ємні вії вже самі по собі ефектні, а нанесення туші може пошкодити їх та прискорити необхідність корекції. 

Який варіант нарощування вій ви б не вибрали, найголовніше в цій справі віддати перевагу перевіреному професійному майстру!